Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik parfümöket gyűjtenek?

Figyelt kérdés
És azt akarnák, hogy ti is vegyetek neki drágábbakból.
2015. máj. 11. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom lenne,születésnapra,karácsonyra szívesen vennék neki ajándékba.
2015. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és csak úgy? mondjuk, mert ő kinéz egyet és azt kéri vedd meg neki azonnal?
2015. máj. 11. 11:59
 3/14 anonim ***** válasza:
egyelőre sajnos nincs pénzem ilyenekre
2015. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Na ilyet nem játszanánk, menjen dolgozni és vegye meg magának. Ne követelőzzön rajtam senki.
2015. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtse nyugodtan, de ne kötelezzen senkit sem arra, hogy vegye meg neki. Ajándékba vennék ilyet, de megrendelésre nem veszek senkinek semmit. Ha valamit adok, azt magamtól szeretem adni, nem parancsra.
2015. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vegyen a saját pénzéből.
2015. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszak az életemben, amikor egy-egy jó csajra szívesen költöttem el simán fél fizetésemet.

Nem azért mert elvették az eszem, hanem mert osztottam-szoroztam, és az jött ki, hogy nekem ez ennyit is akkor megért.

2015. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Na olyat én már többet nem játszok.

Amíg nem elvárt,addig mindent,utána semmit sem.

2015. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nekem egy nő nem tréfából ilyet mond, hogy "vedd meg nekem ezt most azonnal", akkor szó nélkül fordulok meg és hagyom ott az üzletben, és mire kilépek az ajtón, már a telefonkönyvemből is ki van törölve a száma, el van távolítva minden közösségi és egyéb velem való kapcsolatfelvételre alkalmas oldalról.

Velem ne szórakozzon senki. Magamtól szívesen veszek neki akár "csak úgy" is egy parfümöt, akármit. Nade követelőzni, elvárni? Azt próbálja meg.

2015. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Elkenyeztetett pic sa es szanni valo, hogy nincs mas hobbija.
2015. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!