Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsán viselkedik az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik az exem. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel 1 hónapja szakítottunk!A szakítás körülényeit már leírtam egy másik kérdésben!A lényeg hogy előszőr én szakítottam vele majd ő velem mert kitalálta 4 nap alatt hogy nem szeret!Szóval a szakítás utáni 2 hétben gyakran kerestem sőt még talákoztunk is!Ebben a 2 hétben megeggyeztünk hogy barátok maradunk, de ő közbe féltékenykedett stb...Amiután letelt a 2 hét én mondtam neki hogy a barátja se akarok lenni és beszélgetni sem akarok vele többé!Azóta már 4szer felhívott és msn-en szinte minden nap rámír!A szakítás utánni 2-3 hétben azt mondta másoknak, hogy szar neki és hogy hiányzom neki, de hogy én basztam el! De 1 hete van vmi új csávója!Azt mondta, hogy nem akar velem talákozni pedig egyfolytába kiváncsiskodik és féltékenykedik, amiből már kezd elegem lenni, hogy tudni akar mindent rólam!Másfél hete láttam utóljára akkor is 5 percre mert elkért tőlem valamit!Én nem keresem őt de szívesen beszélgetek vele!Eddig elég bunkó volt velem, de ma már nem volt az!Másoktól is kérdezősködik, hogy mi van velem tehát érdeklődik irántam de nekem meg azt mondja hogy közömbös vagyok neki!Azt mondta(nem nekem) hogy ezt az új fiúját nagyon imádja persze 1 hét után...Tök hülyének néz!Kitalálta hogy vmi cd-im nála maradtak(ami szerintem hülyeség)Mit csináljak vele? Mit akarhat tőlem? Nagyon szeretem és szívesen megpróbálám vele újjra!Ő 15L(de komoly gondolkozással) én 19F
2010. febr. 23. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez odabaszott neki. Persze, hogy nem fogja mondani, hogy mennyire szar neki. Nem feltétlenül akar újra összejönni veled, de ami történt megtörtént és az emléke fáj.... mint állat. Ne keresd a társaságát, csak tárgyilagosan dumáljatok, ne sokáig! Majd elmúlik... majd.
2010. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jah igen másfél évet voltunk együtt!rohattul kimondhatatlnaul szerettük egymást csak sokat veszekedtünk ennyi volt a baj!
2010. febr. 23. 23:22
 3/9 anonim válasza:
Ha hiszed ha nem nekem is ugyanezt csinálja az ex-em.. csak ő 27l én 31f.. 5 évet voltunk együtt. 2 hete szakítottunk, ő is mással van, nagyon jó neki meg minden, 3 napig beszéltem neki, aztán feladtam. 1 hétig hallani sem akart rólam, aztán vasárnap nem jött el a maradék cuccáért, erre 7főn dumáltunk, én rideg voltam, azóta 3 sms-t írt, és most már én vagyok a szemét, hogy nem válaszolok neki... Tiszta hülyék a nők! Szerintem ők sem tudják mit akarnak. Azt mondják van egy ilyen típusú női faj, akik egyszerre 2 kilincset szeretnek fogni.. Azt hiszem mi az ilyet szo**** be :S
2010. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem már kezd elegem lenni!Ha szeret, mert nekem ez tök egyértelmű akkor miért nem talákozik velem?????:D A nőkben sajnos nincs logika...Pedig akkor könyebb lenne őket megérteni!Az a gáz ha már egy nő a másik nőt se érti meg:D
2010. febr. 23. 23:35
 5/9 anonim válasza:
Szerintem esélyünk csak úgy lehet, ha türelmesek vagyunk, de barátságot nem szabad velük kötnünk. Akkor megnyugodnak, hogy nem vesztenek el minket... Na neeem!! Tudják meg milyen az élet nélkülünk.. Majd a tudat alattijuk az érzelmeikből kiindulva talán ismét megváltoztatják az irányunkban az érzelmeiket.. csak ekkor lehet esélyünk szerintem
2010. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Na szóval hagyni kell az agyukat átállni na :) Má késő van ilyenkor :)
2010. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

huhh emlékszem rád, az előző kérdésed is jó hosszú volt! xD

a kis csaj szeret egyértelmű, csak valami miatt(női büszkeség vagy tudja a halál) nem mondja ki, és most összeszedett valami új pasit, hogy téged féltékennyé tegyen, és te rohanj utánna

kérdezz rá mit akar(bár ha eddig nem nyögte ki, valószínűleg akkor is kamuzni fog), mondd meg válasszon vagy újra összejöttök, vagy semmi mert másfél év után nem nagyon lehet és szerintem nem is érdemes barátkozni..

amúgy a pasikban sincs logika, tökéletes példa erre a volt barátom! xD

2010. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 évesen komoly gondolkodás? hahahaha
2010. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
inkább pakolj be a hátizsákba mert reggel iskola.
2010. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!