Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna90 kérdése:

Honnan tudhatom azt, hogy egy srác szerelmes belém? Vagy hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Állandóan amint módja nyílik rá, keresi a társaságodat, érdekli a véleményed, minél többet szeret időzni a közeledbe, és minél többet szeretne érinteni, ölelni(most ne a szexre gondolj).Megnyugszik a társaságodba, boldoggá válik, és a külső szemlélők is észreveszik, hogy "kivirult" amióta mellette vagy.

Nem egy olyan pasiról tudok, aki üdvrivalgással dijazta az első pár csókot:D

2013. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem..:) És nyugi,nem arra gondoltam. :) :P

De egyébként van egy srác aki tetszik nekem és azt mondta,hogy én is tetszek neki.És néhány héttel később megkérdeztem,hogy tetszek-e még neki és azt válaszolta,hogy hagyjuk.Most akkor szerinted mit tegyek?Kérdezzem meg tőle újra?

Amúgy majdnem mindennap rám ír...:) Aminek örülök is.

2013. márc. 30. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

2-"tetszek-e még neki és azt válaszolta,hogy hagyjuk."


Ebbe benne van minden további szavak nélkül. Ennek a férfinek már nem számítasz-mint nő. Ezt egy férfi csak ekkor mondja.Terhes a személyed és a kérdezősködésed számára.


Bocs, hogy ennyire keményen irok, de én úgy gondolom, jobb a nyers őszinteség, mint a másik áltatása.

2013. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eleinte tetszettél neki, de már nem. Keress egy olyan férfit akinek te számítasz, illetve gondold magadban végig, hogy mi vezetett nálatok idáig. Milyen viselkedés az ami elforditotta tőled.
2013. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen tudom.De akkor most mi legyen?Beszéljem meg vele a dolgokat,hogy mi legyen?Te mit ajánlasz?

És más fiú nincs aki tetszene.

És már amúgy a "hagyjuk"-nál gondoltam,hogy már nincs semmi,de nem tudom mi tévő legyek.Plusz:megbízni sem tudok benne.

2013. márc. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!