Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van állandóan ellenem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van állandóan ellenem a párom?

Figyelt kérdés

Ha a munkahelyen szemétkednek velem a kollégáim, a barátom szerint mindig mindent én baxok el... Mondok egy példát:


Munkahelyen felírtam egy papírra, hogy 15, de mivel rájöttem hogy az nem jó szám, ezért áthúztam és zárójelbe tettem, majd felé, JÓL láthatóan, odaírtam hogy 20, mert így volt a helyes. A két kolléganőm meg odament vergődni a főnökhöz, hogy ez nem tudják értelmezni hogy most 15 vagy 20, a főnök megkérdezett engem, én meg elmondtam ugyanazt ami oda volt írva (a 15 nem jó, áthúztam, a 20 a jó) és azt mondta rá, hogy akkor oké.


Ezt elmondtam a barátomnak, ő meg elkezdett kötözködni, hogy be kellett volna satíroznom az egészet, hogy ne látszódjon belőle semmi. De hát ezt egy jegyzőkönyvben nem szabad csinálni, mert mit szól a vezetőség ha pacákat látnak mindenhol (ha mondjuk több elírás van)... Azt mondja, hogy akkor van hibajavító, de hát azt meg nem használhatunk. Aztán meg azt mondja, hogy hát akkor én menjek a főnökhöz és mondjam hogy szerezzen hibajavítókat, mert egyes kollégák nem tudják értelmezni az áthúzást, és hogy igen ezt én baxtam el, mert ezzel kellett volna kezdenem, meg különben is hogy én általános iskolás vagyok mert áthúzom és zárójelbe teszem az elírásokat, meg ilyenek...


Komolyan nem értem, és ez csak egy pici példa, bármit mondok mindig így reagál, pedig szükségem lenne a támogatására... Miért csinálja ezt?


2015. máj. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tipikus kretén aki azt hiszi hogy saját maga sose hibázik, és mindig csak a másik a hülye..
2015. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert irányítani akar, ő mondja meg mi a jó és mi nem.
2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
FOntos számára mások véleménye rólad, esetleg cikinek talál, vagy azt akarja kimutatni hogy ő a főnök, ő mindent jol csinál.
2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők mindig jól beválasztanak :D
2015. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert bunkó.
2015. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most tényleg minket kérdezel, hogy a pasid miért nem normális? De hiszen Te is tudod...



Szerintem azzal semmi gond, ha a párom nem ért mindenben egyet velem, és megmondja ha hülye voltam, azt viszont nehéz elképzelni, hogy Te kivétel nélkül minden esetben hülye lettél volna, így valószínűbb, hogy vele van valami gond, te meg eltűröd.

2015. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezert besertodni
2015. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lany vagyok az utolso
2015. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az az igazi kérdés, hogy miért van ellened, hanem az, hogy kell ez Neked hosszú távon?
2015. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!