Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okai lehetnek h itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek h itt egyesek állandóan mások párkapcsolati és szexuális életében turkálnak?

Figyelt kérdés

Egyébként csak úgy tudatnám h ez marha idegesítő már mint a piszkált fél számára.

De ha tegyük fel a másik fél ennek tudná az okát azzal mi változna ?

Tudná azt h X aszexuális v nem kell neki kapcsolat a boldogsághoz v várja az igazit v válásos v meleg de titkolja.... (Érthető okból)


Alapvetően nem tök mind 1 ?

Fordítva az kb így nézne ki Te mért vagy hetero ? Mért nem vagy szűz ? Mikor imádkoztál utoljára ? ....

Fuuuu de nagy gondban lenének egyesek.



2015. máj. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ilyen a magyar társadalom mindig a másik élete érdekli inkább foglalkozzon magával minek szól bele a másik életébe
2015. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz az hogy a mások megosztják az egyesekkel itt a párkapcsolati és szexuális életüket.

Mert ugye ha mások nem tennének fel ebben a kategóriában kérdést egyesek nem tudnának vájkálni.

2015. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni mint a kettes : ha valaki feltesz egy kérdést,számoljon azzal hogy ki lesz vesézve a dolog,és nem csak pozitív kommenteket kap.
2015. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem érdekelnek más emberek gondjai, az életük. néha talán még segíteni is lehet, sok esetben. vannak tényleg olyan kérdések vagy válaszok, amik kifejezetten bicskanyitogatók, de néha értelmesek is vannak, amikre érdemes felfigyelni. és ezekben az esetekben mondjuk a kérdés feltevője nyilván segítséget, véleményt kért, ez esetben pont arra kér, hogy a párkapcsolati és szexuális életében turkáljanak. az is lehet, hogy egyes pontosabb meglátások talán ráébresztik erre vagy arra, elgondolkodik, mérlegel és hoz egy döntést, aminek talán jobb végkifejlete lesz, mint korábban. az is lehet, hogy nem. de ez egy fórum, ahova csak az ír ki kérdést és csak az válaszol, aki akar. ha nem érdekelnek mások véleményei, akkor ne írj ki kérdést, és ha nem érdekel egy téma, akkor ne válaszolj rá. senkinek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy légyszi, oszd már meg a szerelmi életed gyakorin. téged se kényszerített senki, hogy kiírd ezt a kérdést, mégis kiírtad. miért? mert érdekelnek a rá érkező válaszok (felteszem). gondolom, akik kiírnak kérdést, azoknak hasonló motivációik vannak. és a válaszolók egy része meg őszintén jót akar. segíteni mondjuk. vagy tanácsot adni. vagy néha kicsit szörnyülködni az emberi hülyeségen.
2015. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel h mi ebben a jó nem kértem tanácsokat már megvannak az álláspontjaim ilyen korban.
2015. máj. 3. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok: akár az is lehet ebben a jó, hogy mások gondjaival mindig könnyebb foglalkozni, mint a sajátunkkal. külső szemlélőként mindig könnyebb ítéletet mondani, mint egyes helyzetekben szereplőként.


de én nem a saját gondjaim elől menekülök, én valóban élvezem, ha más emberek a bizalmukba avatnak. nem feltétlenül gyakorin, ez itt nem bizalmi kérdés, de úgy általában az életben. érdekel, hogyan élnek mások, hogyan gondolkodnak és milyen problémákkal szembesülnek. és ha tudok, segítek, ha nem tudok, akkor elgondolkodom rajta, hasonló helyzetben mit tennék. mondják, hogy okos ember tanul a hibáiból, de a bölcs embernek elég más emberek hibája is ehhez. na, ez az oldal erre pont tökéletes.

2015. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha valaki letojja mások véleményét, és kertelés nélkül az intelligens kérdésekre ugyancsak intelligens válaszokat tud adni.
2015. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 3. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!