Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom volt kapcsolatáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom volt kapcsolatáról találtam pár képet, és látszólag sokkal szerelmesebb, mint velem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csak pár kép, de már ránézésre, is az a "rózsaszín ködös" nézése van, amit viszont velem nem veszek észre. Rám egyszer nem nézett így. Szerintetek érdemes ezt szóvá tenni? Van értelme? Engem nagyon zavar..

2015. máj. 12. 01:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Chloroformnak igaza van! Nem venné jo néven ha ezeket felhoznád! És joggal!

Azt irod befogod inkább a szád ...

Rossz oldalrol közelited meg!

Mivel igy csak erjedni fog benned! Programozd át az agyad! Ne legyél féltékeny a multra!

2015. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a bnõm ezt bejátszotta, hogy szerinte szerelmesebben néztem szerinte egy lányra aki csak barát volt. Pedig mindennél jobban szerettem a bnõm és rosszul esett nagyon, hogy így látja. Szerintem is szeresd inkább nagyon ez a legtöbb amit tehetsz. :)
2015. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, nem vagytok szerelmesek egymásba. Neked is csak azóta tűnt ez fel, amióta láttad a fényképet. Én csak annyit kérdeznék: Nagyon szerettétek egymást Akkor meg miért szakítottatok? De saját magammal kapcsolatban nem mondanék semmit. Elkönyvelném, hogy engem (még) nem szeret annyira,aztán vagy kialakul, vagy nem. Az is lehet, hogy neked jön egy igazi szerelem.
2015. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 PearlDiver ***** válasza:

Ha tudod eléggé szeretni önmagadat, akkor nem lesznek ilyen problémáid.

Egyébként gondolj bele, te hogy fogadnád, ha ő egy ilyet mondana neked. Bébi, úgy látom nem vagy belém eléggé szerelmes. Jobban örülnék, ha szerelmesebb lennél, jó? Köszi.

:-D

2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!