Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kavar még mindig fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavar még mindig fel, ha csak róla álmodom, de utána egész nap csak ő jár a fejemben és az amit róla álmodtam, hogy jó volt vele lenni? Miért nem tud már "békén hagyni"? (Értelmes válaszokat kérek! Köszi! )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel soha nem jártam, de nagyon tetszettünk egymásnak mindig és szerettük is egymást, ő mondta is, de én neki soha és meg is sértődött ezért. Mint mondtam, soha nem jártunk, én nem kezdeményeztem, mert nem akartam nyomulni, hülye felfogás, tudom, ő meg megint nem kezdeményezett, de akárhányszor látott, mindig szemezett velem. Ez kb. 3-4 éve történt. Azóta tudom hogy volt barátnője, talán most is van, de amikor néha összefutunk az utcán, akkor én is igyekszek minél előbb elhagyni azt a helyet, és ő is, sőt még rá se pillantunk a másikra. Szoktam vele álmodni néha, mint most is és azt álmodtam, hogy vágyik arra, hogy a közelemben lehessen és én is az övében és beszélgettünk álmomban, hülyéskedtünk, rövid ideig még egymás kezét is megfogtuk, jól éreztük magunkat együtt, örültünk, hogy együtt vagyunk. De nemtudom miért álmodok még mindig róla kb. havonta-kéthavonta egyszer, pedig már férjhez mentem nemrég és nagyon szeretem a férjem, hisz azért mentem hozzá és boldog is vagyok vele. Csak nem értem hogy ha nem gondolok rá akkor miért álmodok vele, miért nem hagy már békén? Reggel óta ő kavarog a fejemben és ez mindig így van, ha vele álmodok, 1-2 napig ő és az álmom jár a fejemben, és nem akarom, hogy ez örökké így legyen...
2010. febr. 24. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt ilyen.Aztán nemsokára rá rájöttem,hogy szerelmes vagyok de őrülten az illetőbe.Elkezdtünk randizgati,csók megvolt.Aztán sajnos egy véletlen folytán rájöttem,hogy csak trófea lennék neki,így még időbe léptem.Borzasztóan belerokkantam,sőőőtt...még mindig szenvedek miatta.Talán soha nem szerettem még ennyire senkit sem,még a volt férjemet sem.Úgy éreztem ő a nagy Ő-m.Azóta csak vegetálok és mindenkibe őt keresem szenvedek nem is kicsit.Ilyenkor azért kérdezném a fenti főnököt,hogy MIÉRT???

Na mindegy,bocsi:)) Csak kitört a vulkán.Persze a te eseted végződhet pozívan is:)

Ha álmodsz vele akkor valamiért ott van fejedben:))

Sok sikert:))))))))))))))))

2010. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De a te esetedben lehet az is,hogy egyszerűen piszkálja a fantáziádat,hogy "milyen lett volna ha....":))

Az emberi agy nagyon érdekes dolog ám.:))

2010. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%

Van egy hasonló sztorim:

16éves koromtól 3évig jártam egy lánnyal, aki biszex volt. Ebből semmi probléma nem volt, egy jó ideig. A családja már hagyományőrzés szinten csinálta ezt: akik diákkoruk óta együtt vannak, azok ált együtt is maradnak életük végére...mert mindenki így volt párban a családjánál :D...és ezt a szép mesét én is elhittem egy idő után, h akár velünk is így lehetne :) Uccsó fél évben a bnőm biszexualitása annyira kitört, h lecserélt egy csajra...ez volt tavaly nyár elején...amikor dalszöveget írok, kb mindig beleviszem ezt az élményt, amikor egy filmet nézek nagyon könnyen elkedvtelenedek, undorodom a két lányos dolgoktól (igen...:) ), nem élvezem a leszbis vicceket a filmekbe, felkavar mindenféle emlék. Velem is előfordul h vele álmodok, de aztán fel kell kelni... :( :)

Előfordulhat, hogy tényleg szereted/szeretted azt a valakit, és ezért motoszkál a fejedbe :) Csak könnyebben veszed a dolgot, mert nem volt kapcsolatotok.

2010. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek a 09:41-es hozzászólóval.

Szerintem is arról van szó, hogy tudat alatt érdekel, hogy "mi lett volna ha..." Egyszerű kíváncsiság.

Esetleg próbálj meg beszélni azzal a fiúval, akkor majd könnyebben eligazodsz az érzéseiden. Nekem ez segített.

2010. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok beszélni vele, mert mint mondtam, már évek óta nem beszéltünk és tudja hogy házas vagyok, meg nem akarom, hogy azt gondolja, hogy nyomulok. Ő sem keres engem, én sem őt már jó pár éve, így most ez fura lenne. Csak nagyon idegesít ez a dolog, hogy ha vele álmodok egész nap arra az álomra gondolok.
2010. febr. 24. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodsz róla mert még mindig nem zártad le azt a szakaszt az életedben és ez álmokban a tudat alattid figyelmeztet. Álmodni nem csak a minden napos dolgokról lehet hanem az elfojtott vágyakról és érzelmekről amik ilyenkor törnek leginkább a felszínre.
2010. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez szokott történni,hogy mindig vele álmodok,mi sem voltuk együtt csak összejártunk,de én szerelmes lettem ő meg közölte,hogy nem akar komolyabbat...összetörtem,olyan voltam hónapokig mint egy élőhalott,semmivel nem foglalkoztam.Azóta se tudtam még kiheverni,mindig ő lesz életem szerelme,és mindig ő jár az eszembe,nem tudok mit csinálni,de már megtanultam vele élni,mert tudom,hogy egész életemben végig fog kísérni,nem felejtem el soha! :(
2010. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

velem is ez volt van hogy nagyon tetszettünk a másiknak de nemnyitottunk a másik fele és mostanába csak vele álmodok hogy randizunk meg csókolózunk csak azabaj hogy nem egy városba lakunk és én még tanulok ott ahol lakom ő meg 60-kb re lakik tőlem:'(

amúgy soksikert:)

2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!