Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nagyon gyorsan történt minden, de ha minden 10000%-osan jó volt eddig is (mindkettőnknek) lehetséges, hogy azt mondja, miután gondolkodott, hogy hagyjuk (egyikünk sem akarja kizárni a másikat az életéből)?

Figyelt kérdés

Soha nem éreztem még ilyet:Körülbelül két hete beszélgetek,találkozom egy Férfival. Minden klappol,kiegészítjük egymást,nem kell végigmondanunk amit gondolunk,mert fél szavakból is megértjük egymást.

Tegnap előtt nála töltöttem az éjszakát,csodálatos volt,egymást ölelve aludtunk el,reggel kicsimnek szólított,magához szorított,egy órán át csak ölelt. Miután hazahozott,elindult a nap.. Nem beszéltünk egymással délután,csak üzenetet váltottunk,de furcsa volt. Amikor hallottam a hangját,akkor is távolságot tartott,viszont továbbra is érzi a szeretetet,szerelmet,gondoskodást,a hiányomat,a hangom továbbra is megnyugtatja őt,azt mondja,nem bírná ki nélkülem,s azt,hogy hiányzom és szeretne látni,de előbukkant a racionális énje.


2015. máj. 12. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges, várnod kell és kiforrja magát.
2015. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Váltig állítja,hogy soha nem akar elveszíteni és hogy szeret..akkor miért viselkedik mégis ilyen módon? Miért tartja meg a két lépés távolságot,amire nem is gondoltam volna?

Várok,de ezek szerint még az is benne lehet a pakliban,hogy "elhagy"?

2015. máj. 12. 11:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azt is,hogy szeretné-e,ha hagynám egy kicsit gondolkodni. Azt mondta,nem akarja,mert így is nagyon hiányzom neki,de lehetségesnek tartja,hogy egy napig ne kommunikáljunk,mert gondolkodnia kell. Ő sem érzett még ilyet az életében. Megijedhetett?
2015. máj. 12. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy valóban fura neki amit érez, vagy hazudik, és csak ennyit akart. Vegülis két hét után megkapott... Sajnos en az utóbbit reálisabbnak tartom, de vannak csodák...

N

2015. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal mélyebb a kapcsolatunk. 6-8 órákat beszélünk telefonon minden nap. Érezzük egymást.
2015. máj. 12. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jéézus.. hagyj már egy lélegzetvételnyi nyugalmat ennek a szerencsétlen férfinak!
2015. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nekem is volt már olyan szexuális élményem amitől megijedtem, mert teljesen más volt mint az addigiak, pedig ő már a 10. volt... Érzelmileg volt nagyon más.

De mi se folytattuk, én nem akartam... Megijedtem tőle, illetve nagyon nem voltam még kész egy kapcsolatra, igaz aztán mégis lett más, ő eltűnt :( Máig nem tudom mi volt az... Illetve hogy ő mit erzett. Meg hogy egy férfi is érezheti e ezt... Talán neked sikerül, drukkolok :)

#második válaszoló

2015. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ma este fogunk majd beszélni telefonon hosszabban,akkor elmondja majd,mik futottak át az agyán.

Reggel már beszéltünk,hajnal háromnegyed 1-kor és fél 2-kor pedig két üzenetet is kaptam tőle: "Nagyon nagy vihar dúl bennem...szív-ész-aggódás..Nagyon hiányzol.." és: "Gondolhatsz bármit,de azt tudd,hogy Szeretlek,Kicsi Petrám".


Reggel mindettől függetlenül továbbra is feszült volt a hangja,ahogyan eddig még nem is beszélt velem,de elmondta,hogy nagyon mélyről jövő szeretetet,szerelmet érez irántam és hogy nagyon hiányzom neki. Ma meg akarja beszélni a dolgokat velem,pénteken,vagy szombaton pedig már anélkül akar találkozni velem,hogy ezeket belevinnénk. Mondjuk szerintem ma reagálni is fogok arra,amiket mond.

Hogy viselkedjek vele? Legyek kimért?

2015. máj. 13. 14:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönés után,hagyd hogy elmondja amit akar,és annak megfelelően reagáj a végén. Ezzel nem fogod egyikőtöket sem kellemetlen helyzetbe hozni.
2015. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából már "túlestünk" az esti beszélgetésen...reggel már kicsit közelebb éreztem magam..de nem olyan,mint egy hete volt. Elmondta,hogy ami a leginkább foglalkoztatja,ami miatt most ilyen a helyzet,az a korkülönbség. Elmondtam már neki mindent arról,hogy én ezt hogyan látom,s hogy ennek ellenére,amilyen érzés van kettőnk között,nem ennek kellene a mérvadónak lennie. Kicsit megértette,reggel már hasonlóan telt a beszélgetés,bár még mindig igen erőteljes a racionalitás. Ma este találkozunk,remélem,hogy az élő szó,a testközelség,a gesztusok ráébresztik majd arra,milyen is volt egy héttel ezelőtt.
2015. máj. 14. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!