Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz0409 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba és tudom, hogy ő nem. Amikor találkozunk mindig velem van beszélgetünk meg enged majdnem mindent (pl:engedi, hogy megharapjam a nyakát és visszafele is működik). Lehetséges, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Külsővel illetve viselkedéssel nincs gond illetve más fiú sem tetszik neki.Minden héten találkozunk jövőre minden nap fogunk várjak addig vagy inkább felejtsem el és maradjunk barátok?

2015. máj. 10. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Nálunk itt vidéken a nyakharapás már a szerelmen túli intim vonzalmat is kifejezi... Nem tudom lehet hogy arra fele az a szokás hogy nekiesnek a lányok fiúk egymás nyakát harapdálni de mond már el merre van ez??
2015. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a barátságzónában ragadtál. Sajnálom de ezt már elbsztad. Túl sokat vártál.
2015. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küzdj érte, ha visszahúzódóbb típus. Ha kicsit bevállalósabb nyitott, akkor pedig hagyd.


Én lány vagyok, nekem is volt egy osztálytársam aki nagyon tetszett. Mikor ő is tett rá utalásokat, direkt megfogta mindig a combom, ölelgetett, nem tudom szerintem ez ilyen női ösztön, de hiába hagytam neki hogy csinálja meg belementem az ilyenekbe, én nem hagytam hogy rájöjjön hogy nekem is bejön.

És sok lányt ismerek aki ilyen mint én, lehet ő is ilyen. Hogy beszélgess vele sokat, hogy megnyíljon előtted. Attól hogy nem mondja ki, vagy tagadja, attól még bejöhetsz neki :) csak lehet neki több kell hogy ő is közeledjen.

2015. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2015. máj. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!