Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban csajok valasza erdekelne. Szerintetek tobbet erez baratsagnal?

Figyelt kérdés
Egy lannyal randizgattam(ugy ereztem bejovok neki) de kiderult hogy mar kb az elso talalkozasunk utan osszejott egy regi szerelmevel( regota ismeri). Ezek utan nem igazan foglalkoztam vele de kb az osszes kepemet lajkolja facen meg multkor ram irt. Ez most mi akarna lenni? Koszi a valaszokat elore is!
2015. máj. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy erzem ebbol is hazassag lesz...
2015. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iletve nekem nem nagyon kene irogatnom neki nem? Mert akkor a barat kategoriaban leszek...
2015. máj. 12. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól,hogy más is kéne neki,még simán jó vagy neki baleknak. Sorry,de én így látom.
2015. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!