Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BingoUniti kérdése:

Nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet ( első ), bárhogy próbálom nem megy, egész nem ő van a fejemben, szeretem, viszont ő nem érez többet barátságnál . Ezért ismerkedni sem tudok . Javaslat, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Emésztő gyűlölet. Vagy piálás.
2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

idő nem oldja meg :D


tapasztalat.

2015. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De megoldja az idő.Én is vagy 4 évig szenvedtem.Minden nap mindig mindenről Ő jutott eszembe.Szerettem,de közben gyűlöltem is.Aztán egy napon elővettem a régi fotóimat róla és rájöttem,hogy nem érzek iránta semmit.Mert közben változott az ízlésem és már csak egy átlagos lánynak láttam.
2015. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj én 8 évig epekedtem érte, most 2 éve hogy nem látom, mégis semmi nem változott..
2015. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 2 év nem sok.Főleg 8 év után.Nekem 4 év kellett a kijózanodáshoz.Lehet,hogy neked is kell hozzá 4 év vagy több.De nem ez a lényeg,hanem hogy nem igaz az,hogy az idő nem oldja meg.
2015. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából már nem szeretem, meg tudom hogy sose leszünk együtt, mégis csak felé tudok "kötődni" és őt tudom "nőként" kezelni.


Ha mással csajozok akkor őt keresem másokban, egyébként megsem mozgat egyetlen lány se. Érdeklődésem feléjük a nagy NULLA.

2015. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk , így minden nap mellette vagyok , hazaérünk a délutánt végigbeszéljük , és minden nap ugyan ez . Más lányra már nagyon rég nem tudtam úgy nézni hogy jó lenne vele lenni . De az is lehet ha találok valakit akkor őt ugyan úgy szeretni fogom , és ez már megint nem jó
2015. jan. 9. 16:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez már csak így szokott lenni.El kell viselni.Meg el kell terelni a gondolatokat.Cselekedni kell.Sportolni,tevékenykedni.Tudom,hogy nehéz.
2015. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utóbbit a 6-osnak írtam.
2015. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szinte teljesen úgy érzek mint te, én megpróbálom edzéssel elterelni a gondolataim, nem garantálom, hogy nem fogsz gyötrődni, de próbáld meg te is ! :) Sőt, mozogni még egészséges is :)
2015. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!