Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/NŐK! Az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/NŐK! Az normális, hogy a barátnőm horror árban veszi a kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett NEM, nem tőlem kéri rá a pénzt, nem is beszél róla. Viszont a minap a fürdőben a kezembe került valami krém-cucc féle, sima fehér-szolid flakon, semmi extra, de mikor megláttam az alján az árát, azt hittem, hogy lefordulok a wc-ről. A fürdőnk gyakorlatilag semennyire nem tükrözi, hogy éveken át egyedül élt benne egy férfi (vagy hogy valaha is be tette oda férfi a lábát). Az imént említett flakon/kozmetikumok seregeitől rogyadoznak a polcok. A sztrókból való lassú felépülés után tüzetesebben átnéztem őket és megállapítottam, hogy ami most jelenleg a fürdőkben van cucc bőven 100 ezer fölött van (de inkább alulról veri a 200-at).

Egyébként nem egy szartig meszelt nőt kell elképzelni, nekem nagyon fel sem tűnt ez egészen addig, amíg hozzám nem költözött és hozta magával a két láda kozmetikumát.

Ugye más szerint sem normális ez? Vagy csak én vagyok ilyen bevartseggű, hogy 5 ezres és a 1200-as borotvahab körül az olcsóbbat választom?



2015. máj. 12. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyiért veszi akkor ennyiért, gondolom szereti azt a terméket. Arra költi a saját pénzét, amire akarja.
2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit soknak tűnik,de ugye attól függ,ki mennyit áldoz rá.A barátnőd ezt találta megfelelőnek,más meg mást.Én csak azt veszem meg,amit szükségesnek érzek,ilyen a dezodor vagy a parfüm,de ezekre sem szánok sokat,tehát nem gondolkodom tízezres tételekben,mert nem is tehetem meg.Hajfesték,szemceruza,aztán ámen.Másnak nyilván másabbak az igényei és lehetőségei.Ha téged zavar ez a tény,hozd fel a témát a barátnődnek finoman,de ne számon kérő stílusban.
2015. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

én tizede ennyiért se szoktam vásárolni, de ha neki erre van igénye...

24L

2015. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Engem egy cseppet sem érdekel, hogy mire költi a pénzét, amíg nem tőlem kér rá (de ez egyhamar biztos nem fog megtörténni) Egyszerűen csak agyfelbaszós, hogy milyen árak vannak. Ha fognám azt a sok szart és értékükben eladnám, akkor elmehetnénk nyaralni mi is külföldre a baráti társaságunkkal és nem egy hétvégére mennénk a balcsihoz, a retkes vízen osztozva a büdös, német, öreg túristákkal.

De igazából megélünk, nincs elmaradásunk, fizeti mindenhol rendesen a részét, szóval igazából nincs okom számon kérni ezt a luxust. De ok, szóval akkor másnál is van ilyen. Így talán könnyebb lesz elfogadni (nem könnyebb).

Köszönöm a választ mindenkinek!

2015. máj. 12. 19:44
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az en kozmetikuaim is dragak, de ahogy a baratnod is en is magamnak fizetem, szimplan azert veszem oket mert telleg hasznalnak.Imadnam ha letezne olyan krem ami mondjuk 5000 ft es mukodik,de amik telleg hasznalnak az ezek tobbszorose:-))


Mivel a borom fintos, igy nem ezen fogok sporolni:-)))

2015. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

nőként én is nagyon meg tudok lepődni, hogy ki mennyit tu költeni ilyen dolgokra..

nem vagyok igénytelen de az alapokon (nálam fogkrém, fogkefe, sampon, balzsam, tusfürdő, néha testápoló, sminkcucc, hajfesték) nincs semmi ilyesmim, és ezek összesen nem kerülnek 10ezerbe egy hónapban.. persze van, amikor muszáj költekezni, mert érzékeny az ember bőre, vagy allergiás, beteg, stb. de sok esetben nem ez van, és olyankor durva pazarlásnak érzem.. de ha van rá keret, és a saját pénzéből veszi, miért ne.

de én nem vennék semmi ilyet 3000ft fölött, az biztos.


20/L

2015. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, nem reklámból, de áruljátok már el melyik az a sampon, vagy testápoló, ami ennyibe kerül, és tényleg segít. Most komolyan egyszer kipróbálom, már csak azért, hogy megtudjam tényleg működik e (tényleg kíváncsi vagyok, de marha szkeptikus)
2015. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

Végigolvasva a válaszokat, jesszusom...

Én nőből vagyok, de már attól az egekben kalimpál a vérnyomásom, mikor a "muszájos" kozmetikai meg egyéb cuccokra kijön 2-3 havonta a drogériában, hogy 20-25ezer Ft. Hihetetlen, hogy bio! felkiáltásra mit el nem tudnak adni... O.o Szerintem ez nagyon nem normális, ha hatszor ennyit keresnék is sajnálnék rá ennyit kidobni, de hát kinek a pap... :)


"A fürdőnk gyakorlatilag semennyire nem tükrözi, hogy éveken át egyedül élt benne egy férfi (vagy hogy valaha is be tette oda férfi a lábát)."

Ezt a részét mondjuk megértem, mindegy, hogy árban mennyi, egy nőnek mindig tele az összes polca. :D Ezzel én is az őrületbe tudom kergetni a páromat, pedig nem vagyok egy agyonvaxolt liba. :)

2015. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!