Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel már együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel már együtt vagyunk lesz@rja hogy én mit szeretnék?

Figyelt kérdés
A barátom még az elején könyörgött hogy aludjunk együtt mindegy volt neki hogy nála vagy nálam. Most eljutottunk odáig hogy nem hajlando nálam aludni(nincs itthon senki este szoval az nem lehet kifogás) annyit mondd rá hogy kényelmesebb otthon.hát persze hogy az..nekem is kényelmesebb itthon mégis aludtam már nála. Ha nem hajlando itt aludni akkor az a megoldás hogy amig nem alszik itt addig énse nála..19L
2015. máj. 13. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Utolso szo után ? Van :)
2015. máj. 13. 14:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjad neki együtt lenni sem kötelező! Mehet mindenki a dolgára. Küld el a fenébe!
2015. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fél?
2015. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!