Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kéri meg a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezem? 6,5 éve van barátom 9 hónapja együtt is élünk. Az össze költözést is én hoztam fel és így lett belőle valami. Félek, hogy ezzel is így lesz és már elvagyok keseredve. Szerinetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
en 24 leszek ő meg 27 lesz!
2015. jan. 22. 12:17
 3/22 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már korábban a házasságról, családalapításról?


Tudja, hogy te mit gondolsz erről? És te tudod, hogy ő hogyan áll hozzá?


Fontos neki a házasság?

2015. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
beszélgettünk erről már, szeretne gyereket is házasságot is de majd....én is szeretnék és nem is a papír miatt tudom hogy nem az a fontos de nekem számít és egy megerősítésnek érezném hogy fontos vagyok neki!Lánykérés után nem kell egyből esküvő, lehet jegyeben járni 1-2 évig...és én már szomorú is vagyok ez miatt :/
2015. jan. 22. 12:21
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Pont tegnap tettem fel a kérdést nővérem barátjának (30 éves), hogy nem fognak-e házasodni. Válasz az volt, hogy minek. Igaza is van részben, így könnyebb az "elválás", ha beüt valami, de tudom, hogy a nőknek a legnagyobb álma az esküvő. Lehet neked kell megkérned a kezét a végén, ha a következő szintre akarod emelni a dolgot.

21/F

2015. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
és mi van akkor ha házasság nélkül éltek boldogan együtt????
2015. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
lehet igen első , de én nem az a lány vagyok aki ezt megtenné...soha nem fogom neki azt mondani hogy kérje meg a kezem vagy én neki! az kizárt! Utolsó: semmi nincs ha házasság nélkül élünk boldogan de tudom, hogy majd ő is akar meg én is csak nem tudom mire vár még?!
2015. jan. 22. 12:25
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Minek kérje meg? Házasság nélkül is megkapott mindent.

Tisztában van vele, ha holnap azt mondaná, szülj gyereket, te örömmel tennéd, házasság nélkül is. Akkor meg minek költsön százezreket, milliókat, minek kötelezze el magát?

2015. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem szülnék neki még gyereket az biztos!!! mivel egyre bizonytalanabbnak érzem....
2015. jan. 22. 12:26
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

No amikor én beszélgettem a párommal hasonló témákról, akkor időpontokról is beszéltünk..


Én 22, ő 25 volt mikor összejöttünk, és kb a 2. vagy 3. randin már tisztáztuk, hogy ki mit szeretne.


Házasság előtt kell az összeköltözés. Nem szeretnénk hosszú jegyben járást. Én 27-28 körül szeretnék már gyereket, ő 30 körül, tehát ez így stimmel is. 35 felett már nem szeretnék szülni, stb..


Akkor persze nem egymásról beszéltünk konkrétan, csak a terveinkről, hogy mikor mit szeretnénk...aztán majd egyszer megkéri a kezemet, mert tudom, hogy fontos neki a házasság és mivel gyereket házasságon belül szeretnénk, ezért ez mondjuk úgy 27 éves koromig meg is valósul.


Szóval szerintem butaság volt ezt annyiban hagyni, hogy majd... Mert ezzel lenyugtatott aztán kész.


Vesd fel neki újra a témát, hogy mostanában gondolkoztál ezen, és hogy x éves korodban szeretnél már gyereket, illetve előtte szeretnél összeházasodni vele. Ő mit gondol ezekről?!


Beszéld meg vele, és ne hagyd hogy annyi legyen a álasz, hogy majd... Ja, majd akar gyereket...45 évesen..addigra neked meg már nem feltétlen kéne szülni. Szóval azért ezt nem ártott volna tisztázni már régebben is, bár még mindig nem késő. Hajrá.

2015. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!