Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak játék a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak játék a részéről?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel "barátok" vagyunk. Én már régen úgy érzem, hogy ez igen csak több. napi telefon, álladó fizikai kontakt, ölébe ültet sokszor stb. nagyon közel állunk egymáshoz, megbízik bennem.

mégis előfordul néha, hogy más lányról beszél. jelentőségük általában nincs, csak pl. h bepróbálkozott egy csajnál de kosarat kapott. ezt tegnap mondta, kb 2 mondat erejéig, de valószínűleg látszott rajtam, hogy nagyon rosszul esett, mert utána elkezdett ölelgetni, viccelődni. miiért csinálja ezt? csak játszadozik velem?

ő 23 én 21.


2015. máj. 13. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalad miert nem kezdemenyez?

Lehet csak tesztelt, hogy hogyan esne, ha o massal kavarna. De mivel latta rosszul esik elviccelte, kiengesztelt. Kerdes, hogy feled miert nem lép? Probalkozott mar csak elutasitottax? Vagy ennyire felenk?

veletlen...adhatnal egy ilyen olelgeteses vi elodos alkalommL lehetoseget neki egy olyan puszira ami csokka fajulhat. (Nekem volt olyan hogy en tamadtam le a baratom mert annyira batortalan volt...;-))

2015. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!