Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy nem tudtatok kilépni anyagi okokból és megszokásból egy rossz kapcsolatból?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére nem függök a páromtól, hanem képes vagyok a saját lábamon megállni.
2015. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én függök. Egy házunk van. Egy helyen élünk, és csak közösen tudunk megélni.


Olyan nem volt, hogy emiatt nem tudtam kilépni, de néha vesztünk össze annyira, hogy már úgy voltam vele, hogy nekem erre nincs szükségem. Azonban rendbe tenni a kapcsolatot talán kisebb energia, mint egy totál új életet kezdeni.

2015. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt,hogy egymásra voltunk teljes mértékben utalva,szintén közös ház,hitel,és egyéb anyagi okok miatt,így nehezebb volt nyilván kilépni,de végül csak megtettem.Idővel mindent eltudtunk rendezni,ami a múlthoz tartozott.Én új életet akartam kezdeni,és sikerült szerencsére.
2015. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nálunk az a probléma, hogy az anyja beteg, ilyen gyűjtögető, meg valahogy nem zavarja a mocsok, a szemét, egymásra halmoz mindent.

Gondoltam a lány más lesz, az anyját biztos érte valami trauma, de ugyanez, beköltöztünk egy házba, (a családjáé) én álltam a felújításokat. Kész lett a ház, de ugyanúgy nem takarít, a drága cuccok a földön hevernek, néha még a bútorok alá is bekerülnek, ruhák mindenütt, felmosni általában én szoktam. Szóval ilyen problémák vannak. Amikor megkérem, hogy szedje össze magát, én kapom a letolást, hogy higgadjak le, stb.

Amúgy munkanélküli, tovább akart tanulni (nekem legalábbis ezt ígérgette) de nem foglalkozott a felvételikkel, egész nap otthon ül és gépezik (facebookozik,) meg néha átmegy az anyjához. És ennyi.

Volt már, hogy mondtam, hogy ott hagyom, volt, hogy faképnél hagytam, ilyenkor öngyilkossággal is fenyegetőzött. Állítólag volt, hogy beállt a vasúti sínekre.

Szóval beteg. Nagyon. Én meg minden pénzemet a felújításokba öltem. (a hely maga lenne a paradicsom, gyönyörű ház, gyönyörű kert, gyönyörű környék, szóval nem számítottam problémákra) De nem működik a dolog, mert én nem fogok egy otthon ülő beteg, rendetlen nőt eltartani egész életemben.

2015. máj. 14. 15:16
 5/12 A kérdező kommentje:

Ma például azon akadtam ki, tegnap és ma szabad napom van (ő meg eleve nem csinál semmit, a családja támogatja, abból él)

gondoltam menjünk el horgászni, na a nap abból állt, hogy tegnap én 8-kor felkeltem, de nem volt itthon. Aztán kb délre ért be és az anyjánál volt. Azt mondta ott wc-zett és az tartott olyan sokáig (ilyenekkel szopat)

Mondom jó, menjünk el horgászni.

Azt mondja jó, de együnk valamit, ebből bevásárlás lett, meg az, hogy este 6-ig főzött (addig természetesen semmit nem ettünk) mire nagy nehezen kész lett a kaja, persze sehova se mentünk. tök türelmes voltam mondom mindegy...


Erre ma kinyomta az ébresztőket és délben keltünk mindketten, elindulnék, de nem találom a horgászfelszerelésem (egyszerűen nincs meg a szeméthalomban) kérem, hogy segítsen megkeresni, vagy legalább tegyen rendet, erre átmegy az anyjához duzzogni, hogy higgadjak le.

2015. máj. 14. 15:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval ebből már nem lesz horgászat pedig olyan gyönyörű időnk van és szerintem ő külön örül is neki, hogy na megint megúszott egy napot, hogy meg se kell mozdulnia.
2015. máj. 14. 15:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Én meg rájöttem, hogy teljesítményorientált vagyok, szeretem a szabadidős tevékenységeket, kifejezetten rendszerető, konstruktív vagyok, és nincs szükségem egy ilyen semmirekellő emberre, akkor sem, ha szerethető, mert csak szívja a véremet.
2015. máj. 14. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy látom,hogy ezt a pénzt és kapcsolatot bebuktad.Én sem tudnák így együtt élni egy nővel sem.

Nem szed esetleg gyógyszereket?Mert azoktól is lehet ilyen.

De azzal sincs persze megoldva a problémád.

2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudnék.Bocs.
2015. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szed gyógyszereket, annyira nem súlyos. De valami nincs rendben vele. Mármint értelmes, meg minden.
2015. máj. 14. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!