Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tényleg én lettem ennyire rossz ember? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Egyszerüen azt érzem,hogy nem birom tovább,megőrülök ettől a helyzettől,már ha nem szól hozzám is feszült vagyok,hogy a következő pillanatban amikor egy légtérbe kerülünk belém köt e valamiért vagy nem :(

Van 3 nagyobb gyerekem az előző házasságomból és kettő a jelenlegi kapcsolatomból.

Bő egy-másfél éve nagyon megromlott a kapcsolatunk.Nem mondom,hogy a nagyobb gyerekeim szentek és nem csináltak olyanokat amit nem kellett volna,de könyörgöm,nem a felnőttnek kell jó példát és a helyes irányt mutatni a gyereknek?? mindig azzal jön,ha majd a nagyok változtatnak magukon akkor ő is fog velük szemben addig nem.egy-két aprobb példa...fiuk révén a két nagy fiam rendszeresen eltüntet a garázsbol és innen onnan dolgokat (pl csavarhuzó,fogo stb+a napokban pl egy sim kártya külső része amin a kódok vannak)...folyamatosan azt hangoztatja párom,hogy a gyerekek lopnak tőle,feljelenti őket és a kárát valaki majd megfizeti,és megalázó hangnemben beszél velük,róluk( 10 évesek a "nagyfiuk")

a mi kettőnk kapcsolata valahol ott indult mikor a fiunnkal terhes voltam,7honaposan ultem a lépcsonkon,egyik oldalamon állt párom a másikon a haverja,iszogattak,aznap bogracsoztunk (akkor vihogva az orrom elott parom kijelentette h milyen jo volt az exevel szexelni és még fog is vele ha torik ha szakad) ...ott azon a ponton nagyon elkeseredtem,de nagyjábol tulléptunk a dolgon...aztán egyre surubben jottek a haverokkal eljarasok,hajnalig pialasok stb...belefaradtam,egy ideig kertem segitsen otthon is...aztan egy kis idore nagyjabol kettonk kozott ugy tunk hogy rendbe jottek a dolgok...de par honapja ujra zsarnokoskodik felettem,ha 10 percre megyek el akkor is harc van rajta,nekem nem lehet programom,neki viszont ha csettint egyet mar tudnom kell amit epp keres hol van,ha kell vmi legyen elotte,az o programjaihoz kell igazodni.ha barkivel beszelgetni szeretnek vagy akkor tudok ha o tudom hogy nincs itthon es kb mikor er haza es akkor kimozdulni.

(hozza tennem elotte sem voltam egy nagy eljaros tipus,de hogy mar nem is johet hozzam senki es el se mehetek senkihez,sot neten is ellenoriz mindent,a hivasaimat is stb,ezt az oldalt is mar csak titokban merem hasznalni ha nincs itthon utana gyors torles csak ne legyen vita rajta :(

aztan a napokban epp nogygyaszhoz mentem spiralt felrakatni,a doki egy szimpla alap visgalatot csinalt meg elotte es kiderult parom osszeszedett egy virust amit en elkaptam tole es h ne adhassa vissza neki is irt fel jremet h elmuljon,de parom ezt nem hajlsndo hasznalni,neki semmi baja,a nogyogyasznak fogalma sincs a ferfi betegsegekrol stb cimszoval...ot jem erdekli...

erre nehogy ki merjek akadni,de azert en legyek tekintettel ra ha akar tolem vmit,plusz maszek melobol hazaesve,fel percet nem beszelt velem csak bejelentette h megy a haverjaval vadaszni majd jon...erre se szolhatok semmit sem kifordult az ajton es elment...szivem szerint kidobnam amilyen ideg van bennem,de fogalmam sincs mit tehetnek...rlnezest,hogy hosszu lett es ha kisse kusza,de egyszeruen ugy felteltem mar,fogalmam sincs mit csinsljak,hogy kezelhetnem ezt az egeszet :( tud valaki valami otlettel segiteni? koszi elore is


2015. máj. 7. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi,latom jo nehany betuvel is hibaztam,azert remelem olvashato :(
2015. máj. 7. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemétláda. Ha nem lennének ott a gyerekek azt mondanám hagyd ott,de így csak leckéztesd meg valahogy.
2015. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom,minél előbb szabadulj meg tőle valahogyan.Ezen nincs mit javítani,ne is fecséreld erre az energiádat,azon gondolkozz hogy tudsz lelépni,elmenni valahova,vagy őt kidobni úgy,hogy ne jöjjön ki belőle az agresszív állat.Ha van megtermett ismerősöd,kérd a segítségét,ez nem állapot,teljesen elnyom téged,nincs normális életed.
2015. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!