Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ismert ember, én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ismert ember, én nem vagyok az. Hogyan kezeljem? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátom egy ismertebb srác, több "celeb" ismerőssel, míg én egy teljesen átlagos noname lány vagyok. Sokszor érzem úgy, lehet, hogy tévesen, hogy nem illek közéjük, vagy nem is tudom. Zavar, hogy én nem vagyok úgymond "senki". Valószínűleg teljesen hülyén látom, de mégis kellemetlenül érzem magam néha emiatt. Ő persze nem érti hogy én ezen miért akadok fenn, és butaságnak tartja, de ez ugye nem így működik, ettől még én ezt érzem.:) Szerintetek hogy békéljek meg ezzel?

22/N


2015. máj. 15. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehogymár valaki attól legyen "valaki" mert celeb :(
2015. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem így értettem, hanem hogy befolyásos ismerősök, stb...amik nekem nincsenek :/
2015. máj. 15. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutasson be nekik, és akkor neked is lesznek celeb ismerőseid. Már ha ez ennyire fontos...
2015. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lekezel emiatt a barátod? Ha nem, akkor miért zavar?


Amúgy nekem az a tapasztalom a "nagy" emberekről (nemcsak a celebekről, hanem azokról is, akik valóban tettek az asztalra), hogy ez a senki-érzéssel párosult, másikat magasztaló nimbusz inkább csak a fejünkben, ismeretlenül alakul ki. Miután beszélgetsz velük egy kicsit, kiderül, hogy sok tekintetben olyanok, mint egy átlagos noname honpolgár.

2015. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az? A kozsó?:D
2015. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyjad már :) Semmivel nem különbek mint az átlagember.Régen volt ilyen parám,mikor bizonyos helyeken így éreztem magam.Aztán rájöttem,persze volt mellettem segítség,hogy ugyanolyan természetes lények mint mi vagyunk,csak nagyobb az egójuk.
2015. máj. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Önértékeléseddel van gond. Mindenki valaki.

Attól mert valakit mutatnak a tv-ben attól az még ember. Pont mint te. Csak van olyan tulajdonság amit értékel a tv.

Keresd meg azt amiben te jó vagy. Csináld és akkor helyre jön az önbizalmad.

2015. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha celebpárod van, akkor rakd ki a didkókat a tv-ben, és tuti te leszel a nagyobb celeb. :)
2015. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól senki sem lesz befolyásos, hogy a média közelében dolgozik valaki ... Max. a média álomvilágában, ott lehetnek csak befolyásosak :)
2015. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem fontos, hogy legyenek celeb ismerőseim, egyszerűen kellemetlen, hogy én úgymond "kívülálló" vagyok.

Egyébként igaz, valóban sokukról kiderül, hogy olyanok mint akárki más, a többiek meg nagyképűek.

Az önértékelésem tényleg hagy kívánnivalót maga után :D Ezt eddig is tudtam sajnos :/ :)

Ezektől függetlenül az is zavar kissé, hogy rengeteg nővel kell dolgoznia, médiari..ncokkal, meg mindenfélékkel és na. Hát valahogy csak meg kell szoknom.

2015. máj. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!