Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mit jelent a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a párkapcsolati munka fogaloma?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit is jelent ez a fogalom, hogy párkapcsolati munka, és ki hogyan dolgozik a párkapcsolati munka fogalmán belül?

#párkapcsolat #párkapcsolati munka
2015. máj. 16. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt jelenti, hogy ha fel is idegesít, nem orditom le a fejet a helyéről, hanem próbálok minél turelmesebb lenni, meg probalok a kedvében járni, segíteni neki, néha udvarolni, nem elengedni magam x ev utan se.

De jo ez a kérdés, mindenütt azt hangoztatják, hogy meg kell dolgozni egy jo kapcsolatert, de nem mondjak, hogy mi is tulajdonképpen a munka része a dolognak, erre értetted?

2015. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Látod ez egy jó kérdés... Én még a "küzdeni a másikért" dolgot sem értem... De úgy látszik velekinek már a közös progragom szervezése is leküzdhetetlen akadály... Pedig egy közös főzőcskézés, vadkacsa etetés, séta, filmezés, trollkodás itt... Vagy csak megnevettetni a másikat...
2015. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra ez azt jelenti, hogy igyekszem nem elmerülni a saját kis világomban (erre sajnos hajlamos vagyok), hanem odafigyelek rá, és próbálom észrevenni, hogy van valami baja még akkor is, ha ezt nem mondja ki.
2015. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
tudatosan próbálunk figyelni arra, hogy minden nap megfogalmazzuk magunkban, h mit jelent a kapcsolatunk, mit jelentünk egymásnak, miért fontos ez és a tipikus párkapcsolatgyilkoló dolgokat szem előtt tartjuk és odafigyelünk rájuk.
2015. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!