Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akadt ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki a barátnőm azon, hogy azt mondtam, hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés
Sosem mondtam még neki, mármint szó szerint, hogy szeretem. Most valahogy úgy alakult, hogy mondtam, hogy szeretem, és szerelmes vagyok bele. És erre teljesen kiakadt, elsírta magát, és azóta hideg velem. Mitől lehet ez? Komolyan mondom, teljesen le vagyok döbbenve.
2015. máj. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miert nem kerdezed meg tole?

Lehet hogy a tekervenyes noi logika folytan az jott le neki ebbol mivel meg nem mondtad soha hogy szereted,hogy megcsaltad. Vagy elakart hagyni es most szemetnek erzi magat, vagy o csalt meg teged.

Biztosan csak a baratnod tudja.

18/L

2015. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a f......

Már az se jó nekik ha azt mondjuk hogy "szeretlek"?

2015. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
A nőknek soha nem szabad szerelmet vallani. Vagy visszaélnek vele, vagy megijednek tőle.
2015. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerem a kapcsolatotokat, sem az előzményeket, de velem is volt hasonló. Már egy éve jártam a barátommal, és olyan hideg volt velem mindig. Sose mondta, hogy szeret, sose ölelt, simogatott meg. Mindig kérdeztem, hogy miért nem, nem szeret engem vagy ilyesmi. Azt mondta, hogy de csak hogy ő ilyen. Azt egyszer hirtelen nagyon szépen, érzelmesen szerelmet vallott. Én is hasonlóan reagáltam rá, mint a barátnőd. Azért, mert akkor döbbentem bele, hogy tudna ő kedves lenni velem, csak nem akar. Ott is hagytam. Önzőségnek tartottam. Jól tettem, azóta találtam olyant, akinek nem kell könyörögni a szeretete kimutatásáért. :) 23/N
2015. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, tehát ha nem vallott volna szerelmet, és továbbra is olyan hideg lett volna veled, nem hagytad volna ott. Köszönöm, hogy igazoltad, amit a 3. válaszban írtam!
2015. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De előbb utóbb akkor is, csak vártam hogy változik-e valamit. De tény, hogy bonyolultak a nők. :)
2015. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

oh 4.es szerintem esélyes,hogy ebben tévedsz. vannak emberek,akik nehezen mutatják ki az érzéseiket,és kicsit "ridegebbek". attól még szerethet,hogy nehezebben megy neki.

ha valaki eleve ilyen,és mégis kimondja,az egy kemény dolog számára. tudom,mert pont ilyen vagyok.

2015. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es lehetséges. De ha valakinek elemi igénye, hogy a másik kimutassa, éreztesse, akkor nem lesz boldog egy ilyen típusú emberrel.
2015. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ebben igazad van sajnos,épp ez a gond köztünk is,és igyekszem változtatni
2015. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!