Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne vegyem figyelembe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne vegyem figyelembe az exeket?

Figyelt kérdés

Nem az én exeimről van szó, hanem a párom volt nőiről. Néhány hónapja vagyunk együtt, a páromat még mindig kergetik a volt barátnői, hol smseket írkálnak neki, hol személyes találkozót kérnek stb. Mindig le vannak koptatva, megírja nekik h ő már nem akar semmit, velem foglalkozik, én vagyok neki... egyszerűen ezek a nők nem értik meg a szép szót, ugyanúgy nyomulnak.


Ami engem aggaszt, hogy eleve súlyos önértékelési zavaraim vannak, és hát megnéztek ezeket a nőket, mind jóval szebbek mint én... éveket volt mellettük a párom... Egyszerűen nem értem, hogy mellettem mit keres...Félek, hogy egyszer csak elcsábul, elmegy vmelyikkel találkozni, vagy elkezdenek üzengetni egymásnak, vagy bármi... ezek a nők jobbak tőlem, és félek...


Kérlek segítsetek, hogy hogyan lehet kezelni a nők állandó jellegű nyomulását, úgy h érezze a pasi is h megértem, nem hisztizek, és hogyan tegyem túl magam azon a tényen h első ránzésére, ezek a nők fényévekkel jobbak nálam?


2015. máj. 17. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs "gyogyir"..egyszeruen csak a jelenre kell koncentralnod,nem szabad a multban elned es arra gondolni "mi van,ha..." valamiert veled van.es veluk meg szakitott...tehat nem.megy vissza mar :)nem mukodott ez a kapcsolat..de a tietek mukodhet csak legyel boldog!
2015. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves vagy :) tudom mi lenne a helyes, de mégis nagyon bánt, hogy a jobbnál jobb nők környékezik meg... ő teljesen normálisan kezeli, mondja nekem h én vagyok számára a tökéletes, de mégis... azért női szemmel is szép női voltak... én sem vagyok rossz, de nagyon keves önbizalommal rendelkezek, emiatt nekem jobban fájnak az ilyen dolgok, és hajlamosabb vagyok többet agyalni rajta...
2015. máj. 17. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezelni csak úgy lehet, ha dolgozol az önértékeléseden. Hidd el, hogy oka van annak, hogy párod veled van, és nem akármelyik exével. Másrészt pedig, tudsz róluk, tehát nincs mit titkolnia. :)

Kicsit hasonló a mi helyzetünk is, nálunk párom exe hisztérikusan hajtogatja, hogy napról napra jobban szereti, és nem adja fel... Néha eszembe jut, hogy mi van ha, mert az mégiscsak jobb nő nálam, de az ilyen butaságokat gyorsan el kell felejteni. :)


Ha esetleg párod belemegy (mindenképpen kérdezz rá, nehogy a tudta nélkül!), mert őt is zavarja a dolog, akkor megpróbálhatsz te is írni a csajoknak, hogy jó lenne, ha lekopnának. Esetleg meg lehet említeni a zaklatás és feljelentés szavakat, ha nagyon nem értenek a szép szóból. :)

2015. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!