Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak egy komoly párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak egy komoly párkapcsolatban mennyire veszitek figyelembe, ha a párotoknak valamilyen testi hibája van?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Régebben nagyon kövér voltam, konkrétan 50 kilót fogytam közel 2 év alatt és sajnos ennek a bőrömön maradt egy kis nyoma. Maradt néhány csík a hasamon, sehol máshol csak ott,de nagyon zavar. Volt egy kapcsolatom,de fél év után szakítottam,mert nem tudtam arra a szintre eljutni,hogy le merjek vetkőzni a párom előtt... Sosem beszéltem neki erről a dologról. Ő már nagyon szerette volna a szexet,de azt mondta,hogy ha szeretném még vár. Végül ez miatt szakítottam vele,mert nem akarom,hogy miattam ez legyen.

24/L


2015. márc. 22. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elég kellemetlen ez számodra de igazából az a fontos hogy milyen ember vagy. ha jó lelkű jó szándékú szeretni tudó kedves lány vagy akkor nem fog senkit se érdekelni a hasad fogadd el hogy ilyen és legyél büszke arra hogy megcsináltad mert ha nem akkor mindig önbizalom hiányos maradsz:) Ja és még annyi hogy ha találsz egy olyan megfelelő férfit akivel boldog vagy akkor kérdés sem lesz hogy majd vetkőzöl e előtte.
2015. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez miatt ne aggódj :) szinte teljesen elhanyagolhatóak azok a csíkok, volt barátnőmnek is volt és abszolút nem zavart :)
2015. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még jó is. Harci sérülések a jó cél érdekében.:D Én is ledobtam 20 kg-t. Nekem is van csík.
2015. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 opened paradise ***** válasza:

Hülye vagy.

Ha szeretted és ő is téged,de te meg se próbáltad,akkor hülye vagy.

2015. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert!
2015. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Tudta, hogy ennyit fogytál? (=> akkor gondolta, hogy nem csettintésre tűnt el)


Ha nem tudta akkor pedig el kellett volna neki mondanod és rohadtul büszke lett volna rád.


amúgy nem tudom elképzeni: fél év alatt, hogy nem látott póló nélkül vagy fogta meg a hasad... whatever. :D

2015. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Említettem neki,hogy fogyóztam,de nem mentem bele konkrétan... Nem gondoltam,hogy ilyesmi érdekelne egy pasit, akár szeret akár nem

amúgymeg mindig nagyon ügyeltem rá,hogy ne tudja felhúzni a pólómat vagy ha akarta volna akkor megfogtam a kezét...

2015. márc. 22. 23:10
 8/17 anonim válasza:
100%
Buta voltál, de még helyrehozhatod. Legyél vele őszinte. Jövőhéten már nevetni fogtok rajta. :)
2015. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes egy jelenség ez. Leírom neked amit én gondolok. Minden embernek vannak testi hibái. Mindegyiknek. Neked, nekem, meg a többi milliárdnak is. Akinek épp nincs, az valószínűleg aktívan olyan életmódot folytat, hogy ezeket eltüntesse. Abban a pillanatban, hogy kevesebb lesz az ideje erre a tevékenységre, megjelennek a hibák (pl. pocakosodás stb.) Tehát alaptalan a félelmed. Miért? Lefogytál 50 kilót, szerintem itt lenne az ideje jól érezned magad a bőrödben. Elvégre azért csináltam ezt az amúgy sem kis teljesítményt. Vannak emberek ,akiken műtéti heg van, baleset nyomai stb. Őket sem közösíti ki senki akinek 2-nél több iq-ja van. Értem én, hogy az első randin nem az ilyen dolgokkal indít az ember, de fél év alatt szerintem magaddal szemben is az a korrekt, ha felvállalod a dolgot. Az a lényeg, te jól érezd magad a bőrödben. És ha egyszer valaki emiatt nem fogad el, az az ő dolga. Majd lesz aki elfogad.
2015. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én ezzel a dologgal nagyon nem tudok megbarátkozni... eddig azért takargattam magam,mert kövér voltam most meg azért, mert csíkos a hasam. Még a barátnőim sem tudnak erről. Nagyon ügyelek rá,hogy ezt titokban tartsam. Többek között strandra sem járok ezmiatt...
2015. márc. 22. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!