Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Távkapcsolatban élők, normális dolog ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó(k)!


Ez az első távkapcsolatom,így nem tudom,hogy mi az ami "normális"?

Minden nap beszélünk,skypon is videobeszélgetések,mivel tanulunk,így kevés idő marad még erre is,de ő akkor is ritkábban ír vissza,mert tanul,eszik,stb. Körül-belül 8-14 perc,ha nem ír vissza pár percen belül.Ami nekem rosszul esik.El kéne fogadnom,hogy a nem mindig van ídő arra,hogy beszéljünk folyamatosan?

Tudom,hogy szeret,érezteti,de néha akkor is rosszul esik.


2010. febr. 24. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk normális. :)
2010. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy a szerelmem fél óráig nem válaszol, és engem is bántani szokott, de ne verd nagy dologra. :) Lehet, csak az üzeneted/üzenetét küldi el később, de nem is lehet ideje mindig,idő, mire leírja... normális, nyugodj meg, semmi baj ^^
2010. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Rendben...ez megnyugtató:) Lehet az a baj,hogy úgy csinálom mint a személyes beszélgetéseknél,elmondom mit csináltam,mit ettem..stb

Ti,mit beszéltek meg?

Nem szoktam hosszasan leírni,csak röviden...

2010. febr. 24. 20:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyan :):) Ez teljesen normális :) Az a nem normális, hogy ezt ennyire számon tartod:):) Vedd egy kicsit lazábbra, mert ebből csúnya gyakorlatilag felesleges és értelmetlen balhék lesznek :) Sok sikert, menni fog ez :)
2010. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazad van ,de viszont te egy szerencsés "távkapcsolatban" élsz.

Egy pár 1-2 heti találkozása is távkapcsolatnak számít.

Ezzel szemben te mindennap beszélsz a partnereddel.

Viszont ez inkább egy elhanyagolt internetes kapcsolat ,mint távkapcsolat.

És szerintem ez nem normális dolog ha valaki ennyire megvárakoztat valakit ,főleg ha az illető a partnere.

2010. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Vizsgaídőszakban ...áh..ott alig beszélünk...1 hónap,úgy hogy aludni is alig...

Nem annyira netes kapcsolat,találkozunk másfélhavonta-havonta kétszer,egyszer pár órát,egyszer meg 3 napot:)

2010. febr. 24. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Ti most mit áltatjátok egymást? Ha egy pasi válaszolni akar akkor fog is, és nem vár negyed meg fél órákat. Elég valószínű hogy nem csak veled beszél (magyarul van nálad fontosabb). Bocsi, de ez van.


20/F

2010. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na de ne haragudj kedves utolsó, egy egyetemista, aki tanul, szerinted a nap 24 órájában ráér a gyakorlatilag megszakítás nélküli csevegésre? Az ember így a fiziológiás szükségleteit sem tudja kielégíteni, ez nem így működik teljesen. Semmi gond nincs ezzel, teljesen normális, hogy nem mindig válaszol azonnal.
2010. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

21:37-es:)

Nem álltatom magam,nehezebb suliba jár mint én,többet kell tanulnia sajnos.(villamosmérnök)

2010. febr. 24. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok mint te, én is távkapcsolatban élek és msnen, skypon beszélek barátommal. ő is tanul és van hogy nem ír vissza 10-15 percig ,de megértem.
2010. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!