Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire fontos a testiség, hány százalékot foglal el, és mennyit a többi?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatnak 2 része van : szex,és a többi.Eddig mindig azt gondoltam,hogy ha működik minden,a szex nem annyira esetleg,nem gond,vagy ha van benne egy kis hiba,áthidalható.Találtam is pár éve valakit,akivel úgy éreztem mindkettő működik.Egy nagyon apró hiba volt,amiről nem beszéltem,és nem érdekelt,hogy nem azt mondom hogy neki kicsi,de egy nagyobb nekem nagyobb élvezetet nyújt.De mondom,ez nem érdekelt,mert minden másban örültem hogy ezt az ember találtam meg.

Nemrég történt egy kis baki,megcsaltam,szeretethiányom volt,de ez nem lényeges,a lényeg hogy pont olyat találtam,akivel mintha méretileg egymásnak teremtettek volna minket,és nagyon jó a szex.Próbálom magam elhatárolni érzelmileg az egésztől,ő nem is lenne jó partner az életben,de nem tudom miért kever meg lelkileg egy szimpla szex,és miért nem a józan eszem van előtérben.Jó helyzet,mert így mindent kapok egyszerre amire szükségem van lelkileg-testileg,csak ezt nem szabad csinálni.Mi a helyes döntés,inkább legyen közepes szex és normális kapcsolat,vagy jó szex de semmilyen vagy bizonytalan kapcsolat.Mennyire fontos a szex az életben ?


2015. máj. 17. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, azért csaltad meg, mert szeretethiányod volt. Ennek tükrében nehezen értelmezhető a "normális kapcsolat", meg hogy mindent megkapsz tőle lelkileg. Lehet, hogy az új partnereddel nem a méret, hanem a nagyobb odafigyelés miatt volt jobb a szex, nem?
2015. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
riЬanc
2015. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb 80%-85% a szex.. Minimum... Láttam már olyan kapcsolatot ahol a szex jó volt a többi nem... Fordítva ilyet nem láttam...
2015. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A legfontosabb a bizalom lenne, és az, h bármit meg tudjatok beszélni.. Benned bízni nem lehet, gerinctelen módon megcsalod, és magadat helyezed előtérbe. Jobbat érdemel a pasid.
2015. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Nekem sokadrendű, bár szerintem akivel igazán szerelmesek vagyunk egymásba, vonzódunk egymáshoz, azzal olyan rossz és eldobandó nem lehet a szex sem. Legalábbis én így tapasztaltam.

A te kapcsolatodban más gond is lehet, amint írtad, szeretethiányod is volt.

2015. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatot a "csak szex jó", ideig óráig tud csak összetartani.

Fordítva sem szerencsés, annak is előbb-utóbb annyi.

Szeretethiányról írtál, ami elgondolkodtató...

Szerintem próbáljátok vmivel feldobni a szexuális életeteket a pároddal, próbálj beszélni vele.


És szégyelld magad,mert megcsaltad.

Én,ha megtudnám, már rég kiraktalak volna, akkor ezt a kérdést sem tetted volna fel.

2015. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 25% a testiség:D. a másik 1/4 a lelkiség, az érzéseitek. a harmadik a racionális dolgok, intellektualitás, egzisztencia. utolsóként, de nem utolsó sorban pedig az érzelmi intelligencia: a kompromisszum készségetek a játszmáitok leküzdésére, a bátorságotok őszintének lenni egymással, ha kell, hogy kristály tisztán kimondjátok egymásnak a fájó és nehéz dolgokat is.
2015. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék úgy szexelni egy nővel, hogy nincs benne a lelkem. A motívumodat így fogalmaznám meg: félelem. Miért gondolod, hogy ne találnál olyat, aki megfelelt testileg és megbecsül lelkileg? Nekem az a gondolatom vagy, hogy Te félsz egy percig is egyedül maradni, ezért kötsz boldogtalanító kompromisszumot... hmm?
2015. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a szex, nagyon is, de közel sem a farokméreten múlik, sokkal inkább az egymásra figyelésen, fantázián, azonos szexkultúrán.

Kis farok meg nincs (hacsak nem mikropénisz), ugyanis egy jól működő hüvely bármilyen kis pénisz körül vákuumot képez. Szóval az is simán lehet, hogy nem a partnered mérete kicsi, hanem a te hüvelyen túl "tág", amin intimtornával lehetne segíteni. De persze sokkal könnyebb a másikat okolni....

2015. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretheted, ha félrekúrtál...


+1 a ribire.

2015. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!