Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk, mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk, mik azok a dolgok amitől egy lány/nő idegesítővé/sokká válik, vagy így el múlik a varázsa a pasi számára? 21L

Figyelt kérdés

mire kell főleg ügyelni szerintetek

Kort is írhattok mellé!:)


2015. máj. 18. 00:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindegy,mondom, nem érdekel a véleményed, a hozzászólásod alapján egy se.g.g fej vagy.
2015. máj. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A te hozzászólásod alapján meg vagy olyan csaj vagy aki ismert egy ilyen pasit vagy olyan pasi akinek valamiért fáj h van ilyen pasi... De mondom figyelj ha neked tetszik h vadidegennel vitatkozol nekem játék emlékeztetsz valakire aki feszt ezt csinálta :D
2015. máj. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen,egy olyan csaj vagyok aki ismert egy ilyen pasit:)
2015. máj. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát részvétem de ne rajtam vezesd le

. Minden se.g.gfej megkaptam a magáét... Amiatt te ne aggódj.. Ettől sem én sem te bunkód nem változik.. Nem f**** akartam lenni.. De csak a tisztánlátás kedvéért ugye nem vagy vörös?

2015. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jah a lényeg hha hiányzik egy barom vagy nagyon pikkelsz egyre vele rendezd le vagy tegyél rá... Rengeteg van.. Kétlem h ezzel neked jobb.. És csak annyit kérdeztem h ugye nem vagy vörös de rájöttem h úgyse az vagy akire gondolok
2015. máj. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert a leendő párkapcsolatodhoz!
2015. máj. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
Affektal, felszines dolgok erdeklik, finnyas, onzo, ertetlen, eretlen, panaszkodo, nagykepu, hutlen, meggondolatlan, iszakos, ribiskedo, nem gyakorlatias, akarnok, ontorvenyu, gonoszkodo, elitelo, fasult, humortalan, nyafogos, hisztis, elkenyeztetett, tulsagosan kontrollalo, bizalmatlan, gyanakvo, rosszmaju, hangember. Kb ilyenek.
2015. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%

Ami irritál: csúnya beszéd, bunkó viselkedés, bántó beszólások, káros szenvedélyek, gonoszság.


24/F

2015. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#20 akkor mi nagyon nem jonnenk ki jol :D #2 voltam
2015. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!