Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék még tenni, ez azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék még tenni, ez azt jelenti, hogy vége?

Figyelt kérdés

Elég nagy bajban vagyok, levélben fejteném ki, mert az illető is fenn van az oldalon.

Lehetőleg idősebb és/vagy tapasztaltabb emberek írjanak :) (nem feltétlenül szerelemben tapasztalt, hanem úgy általában emberileg)


2015. máj. 18. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj,segítek.
2015. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2015. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
ha gondolod
2015. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.: ne haragudj, de így nem merek írni, hogy nem látom a felhasználóneved
2015. máj. 18. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Látod kedves kérdező, ez itt a probléma. Ha ide írnék húsz felhasználónevet, amiből semmi nem következik (legfeljebb néhány gyakorlott pszichológusnak mondhat valami keveset), rögtön bizalmadba fogadnál. Bezzeg így, szóba sem jöhetek.

A helyzet az, hogy emberi kapcsolatok problémáinak megválaszolásához elég komolyan kell ismerni a körülményeket. Anélkül lehet nagy és hangzatos általánosságokat pufogtatni, de valódi tanácsot adni nem. De azért, ha el akarsz indulni a megoldás felé, az irány talán megadható.

2015. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.: nem értem, hogy mi bajod van... kiírtam egy kérdést, én így szeretném csinálni, miért nem lehet ezt okoskodás nélkül, szimplán csak tiszteletben tartani?
2015. máj. 18. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
írj
2015. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!