Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki nem viszi túlzásba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki nem viszi túlzásba a keresést, az azt jelenti, h nem érdekled? Ha egy pasi azt írja, h jól gondoljam meg, mert ha azt akarom, h vége legyen, akkor nincs visszaút, akkor azt ő komolyan is gondolja? Csak mi nők kombináljuk túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt én nőként nem értem, hogy mivan?

Nemet mondasz valakinek, ő meg ezt nemnek veszi és távozik akkor az most miért rossz? Én is ezt csinálom... A nem az nem, ezt nem is értem, hogy lehet túlkombinálni?

2012. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nőknek annyira egyszerű dolgotok lenne velünk, mivel egy férfi általában azt mondja amit gondol, de ez nektek így túl kézenfekvő, szóval inkább elbonyolítjátok.
2012. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!