Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én hibám, hogy nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám, hogy nincs szex?

Figyelt kérdés
Már az előző párkapcsolatomban is gond volt az, hogy alig voltunk együtt, mindig az volt az ok, hogy ő fáradt. Azt hittem, hogy egyszerűen ezt fogtam ki, de most az új kapcsolatomban is ez van, tegnap is inkább mással foglalkozott aztán elaludt, ma is inkább tovább aludt, mikor megkérdeztem, hogy szeretne-e valamit mielőtt elmegy. Mostanában már kb alig ér hozzám, pedig direkt csinos fehérneműben vagyok, ápolt vagyok...Nem tudom mit csinálok rosszul, annyira vágyom rá, hogy együtt legyünk és annyira undorítónak érzem magam. Van rajtam felesleg, lehet hogy azért, mert nem vagyok elég csinos, de nem tudom, már mit csináljak, már alig eszek, mert bűntudatom van az evéstől is. Ha rákérdezek ugyanaz a válasz, hogy fáradt. Én is tök ugyanazt csinálom nap mint nap, amit ő, sőt még sokszor többet is és én is fáradt vagyok, de attól még lehetne valami.
2015. máj. 18. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szakits vele. Nem szabad tonkretenned Magad! Lesz mas, aki odalesz erted. EN is voltam ilyen szituban. Most nincs visszautasitas A mostani pasimtol, hanem mindig szexelunk, amikor csak akarom. Orulok, hogy annak idejen kirugtam azt a pasast. N
2015. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Elsősorban a kommunikáción kell javítani. Pl. megmutathatnád neki ezt a kérdést, lehet, hogy nincs is tisztában azzal, hogy téged ez zavar.
2015. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd van egy tuti jó tanácsom, aztán vagy meg fogadod, vagy nem.


Menj le pár hétig hetente 3-szor 1,5 órára edzőterembe, hajtsd ki magadból keményen a gőzt. (Ez könnyebben megy, ha közben hallgatsz valamilyen fanatizáló zenét, biztonságosabb sokkal mint közúton bringázni.) Igen ez kemény munka annak, aki kényelmes élethez szokott, de egy kicsit küzdő alkatú embernek meg semmiség.


A fizikai aktivitástól kiegyensúlyozottabb leszel, és 3 hét alatt, ha mellette étkezésre is odafigyelsz csak ezzel fogyhatsz 3-4 kilót, ami ha nem vagy durván túlsúlyos, már nagyon látványos. Ha ettől nem indul be a pasid, akkor semmitől sem. Már 1-2 edzés után elkezd filózni, hogy miért akarsz most ennyire adni magadra, másnak akarsz-e tetszeni. Ilyen szituban pedig, ha látjuk hogy csajunk hirtelen nagyon adni kezdett magára, tipikusan bizonyítani akarjuk, hogy igazi férfiak vagyunk.

2015. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit nem lesz jobb semmi. Nyilván ez a könnyebb út, ahogy a fogyásnál is. Nem lesz jó alakod attól, hogy koplalsz, mozogj is hozzá. ugyanez a helyzet a szexszel is. Ne csak várd csipkés tangában, hogy történjen valami. Ha fáradt masszírozd meg, egy szál semmiben, mindenhol, tényleg mindenhol stb. Adj bele egy kicsit a kapcsolatba, kis változatosságot
2015. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első, az a baj, hogy szeretem és tényleg nem akarom, hogy ezen múljon.

Második, igen, tud róla hogy mi a gondom, meg szoktunk mindent beszélni, de csak azt mondja, hogy fáradt és hogy nem miattam van.

Harmadik, szoktam tornázni egyébként és nem vagyok túlsúlyos, a bmi-m a normál kategóriában van, csak van rajtam felesleg. Értem, hogy mi a logika mögötte, szerintem az alapötlet jó, csak most az időzítés pont rossz, mert most élni is alig van időm, de ha több időm lesz, akkor kipróbálom.

Negyedik, nem csak várom, hogy csoda történjen, főzök neki, csókolgatom, kielégítem akár kérés nélkül is, én beleadok ebbe a kapcsolatba. És amúgy nem fogyózom, csak rosszul érzem magam, ha eszek, tornázni meg szoktam.

2015. máj. 18. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! megértelek. Én is kifogtam egy ilyen pasit. Ő is sokszor fáradt. .... de ahogy a beszélgetéseinkből kiderült, neki kevesebb is az igénye.... és általában azt várja, hogy én kezdeményezzek.

A sportról: sportolok...de nem érzem magam túl jó alakúnak, híztam 2 kilót. Erre ő: többet kell edzeni :S

igaz rajta 20 kg felesleg van. és nem sportol.

Azért próbálj meg kezdeményezni, és ne csak szavakkal! nekem iszonyat nehezen ment, mikor először próbáltam...mert féltem a visszautasítástól....

mai napig nem szeretek kezdeményezni....de azért az bíztató volt, hogy bejött a kezdeményezés dolog :)

kipróbálhatnád!

(egy önbizalom hiányos lány)

2015. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, hogy érdekesebb lennél neki, ha a maximálisan ki akarom szolgálni szemlélet helyett, hirtelen magaddal is kezdenél foglalkozni,és eljárnál hetente háromszor edzőterembe, még ha egy ilyen alkalomra utazással együtt 2,5 órád is rámenne.


Fele időt megspórolhatod azzal, hogy nem főznél neki, rábíznád a bevásárlást, a másik felét meg azzal hogy nem néznél TV-t ezeken a napokon. Annak is jó a nevelő hatása, ha szépen megkéred párod, hogy hideg vacsoráról, bevásárlásról gondoskodjon ilyenkor.


Meglepődne, hogy hirtelen valamiben magabiztos mersz lenni, ez elgondolkodtatná, hogy jobban meg kellene becsülnie, mert egyáltalán nem olyan evidens, hogy ő Neked szinte minden feltétel nélkül megfelel.


Tény viszont, hogy ennyi edzéshez kemény akarat kell, mert ez fizikailag jóval megterhelőbb lehet, mint egy könnyebb munkanap. Ez riaszt vissza?


#3

38F

2015. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hatodik, igen próbálok kezdeményezni, de gondolom te is érezted már úgy, ott vagy, mindig te kezdeményezel, meg ha akarna akkor ő is számtalanszor kezdeményezhetne, de ehelyett még akkor is elutasít, ha te próbálkozol. :/

Utolsó, igen, értem, hogy mire gondolsz és szerintem jó elgondolás, csak akadályokba ütközök perpillanat. Szóval a gond az, hogy nem lakunk együtt, tehát nem kérhetem meg, hogy vásároljon be nekem, mert amilyen össze-vissza van nálam, kb sose ennék ha ezen múlna. De ez nem is olyan nagy dolog, amúgy azért főzök, mert szeretek és mert így egészségesebb, de ez egy dolog. A fő gond az, hogy most tényleg nem tudom ezt megvalósítani, mivel ugye vizsgaidőszakom van és emellett munkát keresek és lehet hogy velem van a baj, de el is vagyok fáradva, nem rég költöztem stb. (Amúgy tv-t nem nézek, nincs is tv-m)Viszont köszönöm az ötletet, ha ennek vége, akkor ki fogom próbálni.

2015. máj. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!