Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már volt szex, hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már volt szex, hülyeség azt mondani, hogy ne legyen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot és nagyon gyorsan szex lett belőle (konkrétan 3. randin). Én még szűz voltam, de ő nagyon erőltette én meg belementem, mert szerelmes vagyok. Nem hagyott ott utána, szóval nem csak a szexre kellettem neki, azóta is együtt vagyunk, de nekem ez túl gyors volt és még mindig görcsös vagyok ilyen téren. Kicsit sokk volt.

Most már szerintetek hülyeség lenne azt mondani, hogy várjunk még kicsit ezekkel a dolgokkal? Logikátlan? :(


2015. máj. 19. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Logika nincs benne, de attól még mondhatod.
2015. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokk volt vagy sok?
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2.: sokk volt, mert sok volt. Nem azért, mert rossz volt, vagy nem figyelt volna rám eléggé, de még nem éreztem lelkileg kész rá magam, csak azért mentem bele, mert ő annyira könyörgött. Tudom, hogy nem kellett volna, de most már késő.
2015. máj. 19. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó önző egy pasid van.......
2015. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4.: nem önző, egyszerűen nagyon kívánta már a szexet. 3 éve nem volt senkivel. Meg tudom érteni, a férfiak így működnek. Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy jó, hogy így csinálta, mert igenis visszafoghatta volna magát. Most már nem számít. Nem hagyott ott, továbbra is szeret és velem van, lényegtelen arról beszélni, hogy mit kellett volna és mit nem kellett volna.

Ez van, nem volt tapasztalatom, buta voltam, szerelmes voltam, belementem.

2015. máj. 19. 14:13
 6/15 Mumusan ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki hogy lassítson. Ha igazán szeret akkor megérti.
2015. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
A kapcsolatotokban meg is van, h ki hordja igazán azt a nadrágot.. Gratulálok a pasidnak, h ennyire szánalmas, h könyörög a szexért. Nem tudom, de én azon az elven vagyok h aki szereti a másikat, az nem könyörög, hanem kivárja a pillanatot, mikor a másik fél is fel van rá készülve. Ez valószínű neked nagyon nagy lelkiproblémát okozott és ezrét vagy görcsben a témával kapcsolatban, mert hiába, h megtörtént, lelkileg még ugyan úgy nem vagy felkészülve. Ha olyan jó a kapcsolatotok, akkor megtudjátok beszélni és ha nem egy f**ztarisznya, akkor nem hagy el azért, mert te még nem fogsz akarni szexuális életet.
2015. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el ezt neki úgy, hogy ne bántsam meg és ne azt érezze, hogy nem akarok vele szexelni, hanem hogy azért akarom ezt, mert ez nekem túl hamar volt?
2015. máj. 19. 14:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Pontosan így ahogy most leírtad!
2015. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

így ahogy itt leírtad. hogy szeretnél még kicsit várni, más programokat kitalálni, jobban megismerni stb

kicsit megbántad az együttlétet, hogy olyan hamar engedted. persze jó volt stb, de még várni akarnál vele pár hetet/hónapot, reméled megérti..

2015. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!