Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már volt szex, hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már volt szex, hülyeség azt mondani, hogy ne legyen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot és nagyon gyorsan szex lett belőle (konkrétan 3. randin). Én még szűz voltam, de ő nagyon erőltette én meg belementem, mert szerelmes vagyok. Nem hagyott ott utána, szóval nem csak a szexre kellettem neki, azóta is együtt vagyunk, de nekem ez túl gyors volt és még mindig görcsös vagyok ilyen téren. Kicsit sokk volt.

Most már szerintetek hülyeség lenne azt mondani, hogy várjunk még kicsit ezekkel a dolgokkal? Logikátlan? :(


2015. máj. 19. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

ha ezt nem tudod vele megbeszélni, akkor nem is érdemes vele lenned.

de ha már elején erőltette, nem fogja hagyni, hogy most ne legyen. szerintem meg fogod bánni, hogy engedted neki, de ne legyen igazam! csak tanulj belőle!

2015. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmondanám neki ezt. Hogy mivel ez volt az első, kicsit megviselt, szeretnéd és szereted őt, de lassabban... Esetleg kérd meg, hogy tanítson, segítsen feloldani a görcseidet.

Anno én is hasonló szituban voltam, bár nekem nem könyörgött a srác, csak kitartó volt. Mostani eszemmel lehet azt mondanám, hogy vártam volna, "nem vetem magam a karjaiba" néhány randi után, de sokáig együtt voltunk, sokat tanultunk egymástól. Én simán közöltem vele, hogy attól, hogy egyszer lefeküdtünk, nem tűnnek el varázsütésre a gátlásaim, szóval lesz szíves oldogatni őket kicsit lassabban. Bejött. :)

A lényeg, hogy te jól érezd magad, mert ha most nem, később sokkal nehezebb lesz megszeretned a szexualitást. Ezt neki is meg kell értenie. :)


25N

2015. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni a helyzetedet. Én anno 5 hét után feküdtem le a barátommal, és én is azt éreztem, hogy nem vagyok még felkészülve rá (én is szűz voltam).

Ő persze nem erőltette, de tudtam, hogy már szeretné - egyébként előttem minden barátnőjével mindjárt az első alkalommal lefeküdt, neki az volt a normális, úgymond azt szokta meg. Ennek ellenére kivárta, pedig gyakran aludtunk együtt, és ez gyakran kellemetlen, fájdalmas volt neki...

Nos, és aztán én is belementem, mert szerettem volna, ha neki jó lenne, viszont később én is azt éreztem, hogy ez még túl korai, és hogy nem vagyunk egymáshoz olyan közelségben lelkileg, mint amennyire szerintem egy ilyen testi érintkezéshez kellene. Ezt elmondtam neki, megértette. Neki természetesen más volt a véleménye ezzel kapcsolatban, de meg tudtunk egyezni. Igyekeztünk inkább beszélgetni, élvezni egymás társaságát - viszont a szexualitást sem mellőztük, mert bár nekem akkor nem volt szükségem rá, tudtam, hogy ez kell ahhoz, hogy normálisan működjön minden köztünk... hiszen a kompromisszum nem arról szól, hogy minden úgy lesz, ahogyan én akarom.

Azóta is kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, boldogok vagyunk. Tehát ha ezt érzed, azt mindenképpen mondd el neki, magyarázd el, hogy szeretnél vele lenni, jól érzed magad vele, de magadban helyre kell raknod néhány dolgot, amihez a türelmére és a támogatására van szükséged.

Ha szeret, akkor biztosan elfogadja majd, ha nehezen is... és segít feloldani ezt a gátlást benned. :)

Egy kapcsolat csak úgy működhet igazán, ha a felek kölcsönösen megbíznak egymásban. Sok sikert hozzá!

2015. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Féltem, hogy leidiótáztok, tényleg butaságot csináltam, de most már nem tudok mit tenni.

Neki egy barátnője volt előttem és vele az első randin lefeküdt, ezt tudom. Lehet, ezért is volt neki természetes, hogy minél hamarabb :(

Sajnos, vagy nem sajnos nagyon szerelmes vagyok belé, így amikor mondja, hogy mennyire kíván és mennyire szeretne velem lenni, akkor én is szeretném őt nagyon boldoggá tenni...

2015. máj. 19. 14:32
 15/15 anonim ***** válasza:
boldoggá nem csak a szex tehet, ha ő is szeret téged, akkor meg fogja érteni ha te most várnál a következővel kicsit
2015. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!