Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti, hogy élitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy élitek meg a "magasság különbséget"?

Figyelt kérdés
Igazából helyzetünkben nincs különbség, kb. centire egy magasak vagyunk (talán én (fiú)) kicsit magasabb vagyok. Viszont párom imád magassarkút hordani, amit viszont mellettem nem tehet meg. Jófej, mert nem teszi szóvá, de látom, hogy zavarja? Nektek hasonló? Lányok, mi erről a véleményetek?

2015. máj. 19. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, ez inkább a férfiaknak szokott "probléma" lenni. Mondjuk én kb. 160 cm magas vagyok, magas srácok soha rám sem néztek:( Kár, hogy nekik ez (is ennyire) számított.
2015. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna, ha magasabb lennék a barátomnál, de szerintem ne aggódj és ne legyen emiatt kisebbségi érzésed, ha a barátnődet annyira zavarná, nem hordana magassarkút. Mérlegelt és úgy döntött, a magassarkú neki jobban megéri. Ő tud változtatni a dolgon, te nem.

Közöttünk 14 cm különbség van a barátom javára és mondjuk nekem ez a tökéletes, imádom, hogy hozzá tudok bújni, meg felnézni rá :)

de semmi okod nincs rosszul érezni magad.

2015. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az én barátom kb 5-6 centivel magasabb mint én. Engem kicsit zavar, mert ugye necces a magassarkú. De azt mondja, őt nem zavarja ha magasabb vagyok 1-2 centivel nála :)
2015. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha magasabb vagy nála akkor semmi probléma de igazán azt szeretik ha feltudnak nézni egy srácra, legalábbis nagyon ezt tapasztaltam
2015. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Melyikőtöket zavarja, ha magassarkúban 2-3 centivel nagyobb lenne nálad?


Ha őt, akkor sajnos semmit nem tudsz tenni.

Ha téged, akkor nyugtasd meg, hogy szerinted gyönyörű, hogy marha jó, hogy olyan cipőt hord, amiben ennyire formás a lába, légy magabiztos férfi, nem azon múlik, hogy melletted marad e a csaj, hogy 3-4 centivel magasabb nálad.

2015. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én simán felvettem volt barátom mellett a magassarkút, amiben kicsit magasabb voltam, mint ő, egyikünknek sem volt ez probléma.
2015. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 B.I.G ***** válasza:
11%
ez szimplán magadban kell eldőljön anyámék várjál hogy ja igen 31 éve vannak együtt és amuter magasbb sokkkal fatertol egy 5 centivel és nézt csak 31 éve együtt vannak a fatertsose cseszegette senki érte őt meg nem zavarja.160 cm ey kislányak meg ütenem én 185 vagy oks csakaz alacsony lányok jöttek be nekem világ életemben a feleségem is 8 éve vagyunk együtt én 185 vagy 100 de inkább felettelennék már mind1 oylan 185 cm vagyok és 110 kg és nem a kövér állat és mindíg azt szerettem és imádom mai napig is ha az asszony szórakozik alkpom a nrágját att felkaom a nakamba rögtön vagy a kár jóformán a tenyeremen tudnám tényleg hordozni.Engem, konkrétan idegesítene ha negyobb lenen a lány de ső én meg sem nézem a nagydarab csajokat nekem az alacsony vékony a nyerő.De mondom ez elvi kérdés nagy százaléka a nőknek pont mint az előttem szólók azt szerteik ha biztosában vannak namost egy vele egy kaliberű férfi mellett ezt nem fogja érezni ezt a biztonságot.De a te páod valószínűleg nem ilyen mert ahogy olvasom elég kedves dolog tőle hogy miattad nem veszi fel a sarokcipőt.Lásd ugya ördögnőra sebestyénbalézsXD hülye példa de szerintem köztudott.Ne aggód a te asszonyod már ezzel nem törődik de,ha akarsz neki néha örömöt szerezni akkor,1szer 1 szer viseld el hogy magassarkúba van.Vagy igazából nem tudom meikteknek nagyobb szívfájdalma ez.
2015. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7.: te részeg vagy?
2015. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden lányt zavar az ilyesmi. Hamarosan ott fog hagyni emiatt, persze kitalál majd valami ürügyet, nehogy ezt be kelljen vallania.
2015. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"amit viszont mellettem nem tehet meg."

Miért ne tehetné meg??? Az én csajom is 175 magas és magassarkúban már magasabb is nálam 1-2 centivel. Tök jól áll neki. A magassarkú is meg a magasság is. Ne legyetek már hülyék! Hülye vagy ha nem biztatod hogy hordjon!

2015. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!