Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell különbséget tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell különbséget tenni egy tapasztalt és egy tapasztalatlan férfi között? Egy kezdő miért ne lehetne annyira értékes, mint akinek már több kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert sok jány rögtön élvezni akar,és nem tud egy cseppnyi áldozatot sem hozni.
2015. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert sajnos a nőknek náci felfogásuk van.
2015. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
A nők csak az erőseket tekintik embernek, ez kimondatlan szabály náluk.
2015. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mr.Designer válasza:
0%
Mert én profi vagyok :D és a nők engem akarnak :D és szidják, hogy olyanak kéne lenni mint én :D
2015. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Én sose tartottam értéktelennek a tapasztalatlan pasikat, de én magam is csak tapasztaltakkal tudok elképzelni egy kapcsolatot. Tapasztalatlannal el lehet beszélgetni, lehet haverkodni, stb., de többet nem akarnék tőle. Egyébként 21 éves vagyok, és a legalább 10 év korkülönbséget preferálom, az meg elég sokat elárul szerintem egy férfiről, ha 30 fölött a tapasztalatlan kategóriába tartozik. De szerencsére nem igazán találkoztam eddig ilyennel.
2015. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

először is: értékesnek lehet annyira értékes-sőt.


Érdekesebbnek érdekes lehet.

pl. ha több nője volt már, akkor valahol legyezgeti a hiúságunkat, hogy mégis minket választott.


Illetve a tapasztalatok talán nyújtanak egy olyan (néha hamis) biztonságérzetet, hogy ő már megéltre ezt ée ezt, akkor, ha következőben előjön hasonló, nem áll tehetetlenül.

persze ebben egy tapasztalatlan is lehet ugyanolyan jó- csak logikusan nem következne így a dolog.


Szexualitás terén pedig, vannak olyan nők, akik a tapasztalatlanokat/fiatalabbakat kedvelik.

Személy szerint én az idősebb/tapasztaltabb férfiakat preferálom, mert rájuk fel tudok nézni (még, ha csak illúzió is a felnézés).


Szerintem ezt embere válogatja..

2015. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a barátommal neki sem volt tapasztalata és nekem sem.

nagyon szépen összecsiszolódtunk és ismertük meg egymást minden tekintetben. Nagyon jó hogy így történt, de én nem is akartam olyat, akinek már volt kapcsoalta, pláne több is.

20/22 évesek vagyunk,

2015. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Az első amire gondolunk hogy MIÉRT tapasztalatlan? Annak mindig oka van! Mentális zavar, kicsi farok.. valami ami később gondott fog okozni. Ezért ösztönössen olyan férfiakat választunk akinek volt már több kapcsolata. "aki másnak megfelelt, jó esélyel nekem is jó lesz".
2015. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami engem illett,én nem tettem különbséged a tapasztalt és a szűz pasim között sem. A jelenlegi pasimmal már 2 éve vagyok együtt és szűz volt mikor megismertem .Nem béntam meg,hogy tapasztalatlan hiszen,mára már az összes exemet lepipálja,olyan jó az ágyban.19/L
2015. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire tapasztalatlan? Senkinek nem lennék az első barátnője, mert az első kapcsolat tapasztalata kell ahhoz, hogy megtanulja, mit jelent párkapcsolatban élni. Sokkal idősebbel sem kezdenék, nekem pl. a 8-10 évvel idősebb pasik már nem vonzóak, plusz ha olyan sokáig egyedül maradtak, nyilván valami baj van velük. Ez vonatkozik a korombeli, de 2-3 hosszabb kapcsolatnál többet elfogyasztott férfiakra is. Az pedig kizárt, hogy olyannal legyek, akit korábban bárki megkaphatott, nem vonz a kiöregedett, lerágott csont aktuális csajának szerepe. Mellesleg mindig inkább a kezdőt választottam volna a túlkoros helyett, de 30 évesen már kicsit furcsán néznék egy szűz pasira, nem is hinném, hogy akad olyan.
2015. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!