Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire odavolt érte, letudja zárni végleg? Vagy ez csak szexuális vonzalom? De engem szeret, velem van, ne aggódjak amnyira? 20L

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban a barátommal. A kapcsolatunkban kisebb problémákon kívül semmi gond.


A minap felmentem hozzá a lakására. Egy nővel találtam. Azzal a nővel, akivel kifigyelték a barátaim, hogy jóban van. Akkor és most is elmagyarázta, hogy csak egy ismerőse és csupán beszélgettek.


Kicsit összekaptunk ezen. Mondtam neki, hogy fejezze be, ne találkozzon és beszéljen vele.


Természetesen nagyon gyanús volt az egész, a barátom pedig igencsak kitudja magát mindig mindenből dumálni. Mindenre megvan a megfelelő válasza.


Na de a lényeg. Beléptem a levelezésébe. Hónapok óta intim levelezést, ostromlást folytat a nővel.


Hogy milyen szép, milyen dögös, kívánatos, mennyi mindent csinálna vele, már szexuális helyzetekbe is elképzelte magukat.


Ez még azelőtt folyt, mielőtt mondtam neki, hogy nem beszéljen vele.


A számonkérés után egyetlen beszélgetés volt.


Röviden elmondta a nőnek, hogy milyen szexi, vonzó, azonnal lefeküdne vele, sőt le se mászna róla, ha nem lenne kapcsolata... Amúgy a nő írt rá most, bár azelőtt szinte mindig a barátom rá.


Azért mondta neki, hogy ha nem lenne kapcsolatban, mert megjött az esze és lerázta? Mostmár minden rendben lesz?


Csak a szex miatt kuncsorgott a nő után? De akkor miért nem ment bele, ami persze jó, nagyon is, de ha annyira odavolt érte... Lelki rizsás dolgokat is írogatott neki, remélem nem azért, mert... Na tudjátok.


Most hányadán állhatunk? Vajon lezárta?


2015. máj. 21. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2015. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen körítéssel teszed fel ezt a kérdést (mert gyanítom te vagy a tegnapi 21L is), a helyzet pontosabb leírását elolvasva még biztosabban látszik, a pasid le fogja fektetni ezt a csajt. Ha érdekelné, mi van veled, nem ostromolná. Te kényelmes háttér vagy, de semmi több. Nem állhatsz mögötte mindig, mint egy óvónéni, a barátod nagyon hamar túlteszi magát a "ha nem lenne kapcsolata" mondaton, vagy szakít veled (ezt nyilván nem fogja tenni, mert eddig is jobb szeretett több nővel kavarni egyszerre), vagy csak simán megcsal, és még csak meg sem fogod tudni. Hiszen eddig is tökéletesnek hitted a kapcsolatot, nem?
2015. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést legalább harmadjára olvasom különböző megfogalmazásban, pont ugyanezzel a szituval. Hirtelen mindenki megőrült, vagy te nem vagy elégedett a kapott válaszokkal? :) Előbbi esetben érdemes átolvasni az elmúlt 2-3 nap témáit, rengeteg hasznos tipp érkezett válaszul. :)

(Utóbbi esetben nem igazán tudom, mit vársz, az eddigi reakciók nem tetszettek?)

2015. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek után komolyan tudod venni?
2015. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem zárta le. Sőt, attól tartok, a következő pasid is ezt fogja tenni.
2015. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!