Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogyan tudtátok megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan tudtátok megbeszélni a barátnőtökkel? "Ne nézz meg mást lányt "

Figyelt kérdés
Mi folyton veszekszünk azon hogy én megnézek más lányokat is de nem értem mért zavarja ez ennyire hisz az ő kezét fogom nem érti meg hogy csak egy pillantás az egész vagy ez tényleg ennyire nem cucc nektek ? Kérlek titeket hogy ha volt hasonló probléma nálatok hogyan tudtátok megbeszélni és végleg lezárni? Lányok ha tudtok érveljetek ellenem had fogjam ezt fel ... Mind2 20 évesek vagyunk
2015. máj. 21. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Neveltetés kérdése. Házasságunk legelején egy bulin, mikor más (szép) lánnyal táncoltam, a szomszéd szóvá tette az anyósomnak. Mire ő azt válaszolta: hűséget fogadott, nem vakságot. Azóta is ez a mottónk és remekül működik.
2015. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ez nem probléma, bár nem hiszem, hogy azért lenne, mert nem nézne meg más lányokat... Csak diszkréten csinálja, hogy se nekem, se a másik lánynak ne tűnjön fel.


Borzasztó megalázó érzés, akármelyik oldalról nézem. Amikor az utcán sétálok, eljön mellettem egy pár, kézen fogva, minden, a pasi meg jó látványosan, feltűnően megbámul, talán még utánam is fordul, olyankor rettenetesen sajnálom a lányt, akivel együtt vannak. Ennyire nem tiszteli? Ha meg mellettem csinálna ilyet az én párom, akkor meg kb ugyanezen okokból lenne rossz- nézni nézze, de ne alázzon már meg vele. Lehet, hogy nálatok is ez a gond. Próbáld diszkréten, feltűnésmentesen vizslatni a lányokat. Nem jó érzés, ha azt látod, hogy a pasid szinte mindenkit legalább olyan jónak, vagy még nálad jobbnak is lát. Veszít a dolog az illúziójából, hogy engem tart a legjobbnak.

2015. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Diszkréten csinálom söt kifejezetten vigyázok hogy ne nézzek mást de néha elgondolkodok és hát oda téved a tekintetem és hát az én barátnöm hát hogyan is mondjam szemfüles ... és jön a vita hogy én másokat megkivánok nem szeretem rosszul esik neki
2015. máj. 21. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Amit az elso irt igaz a fiuk a baratnojuknek huseget fogadnak nem vaksagot. Engem se zavarna ha a parom ide oda pislantana neha de mondjuk azt ertekelnem ha nem akkor csinalna mikor velem van. Teny hogy az en kezem fogja meg csak egy pillanat de ez olyan megalazo tud lenni, mintha en mar uncsi lennek szerintem ez a te baratnod baja!

Mi lanyok mas lanyokkn azt latjuk meg ami nekunk nincs es ha a baratunknak is megakad valamin a szeme az serti az onerzetunket.

Figyelj oda hogy ha a baratnoddel vagy ne nezelodj. A nagyapam folyton bameszkodott mig egy nap a nagymamam fogta magat elengette a kezet es elindult elotte az utcan es azt mondta neki " ha velem vagy engem nezegess"

18/L

2015. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Estienne ***** válasza:
74%

"A nagyapam folyton bameszkodott" a vén kujon :-D


Itt a nyár, napszemüveg! Akkor is ha borult van ;-)

2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is volt erről szó, megkértem hogy a jelenlétemben ne tegye, ezt tiszteletben is tartja. Igen, rosszul tud esni, hogy a lány törekszik arra hogy tetsszen a másiknak, öltözködés, sport stb, az pedig a jelenlétében napraforgót játszik. Ráadásul lehet nem veszed észre, de lehet beszél hozzád épp és kizökkensz, értetlenkedsz és egyből látszik hogy nem figyelsz rá, a nőknek meg a figyelem kell. Nálunk egy ilyen alkalommal derült ez ki, visszakérdeztem és habogott...
2015. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak Az a megalazo, amit annak erzel. Amugy meg, ha idegesit, akkor megmondom nEki, hogy jol megdugnam vibrivel azt a not. Nalunk nem fordul elo gyakran. Ha rosszul erzem magam, akkor vmi ultrakivagott felsot veszek, amiben mindenki az en mellemet nezi, ahoVa csak megyunk. Egy ilyen alkslom feltolt kb egy hetre es kinullazza a mas nok nezese okozta flusztraltsagot. Rossz latni, h a pasim masra vagyik. N
2015. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt téma. Pasiból van, nem tehet róla, belétek van kódolva.

Ha teheted, akkor legalább akkor próbáld kerülni, amíg vele vagy. Nagyon megalázó tud lenni és ha szereted annyira, akkor kibírod.

2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik moziba menet alkalmával esett neg: nagyon szép lány elhaladt előttünk, és én jobban megnéztem mint a férjem... Senki se vak. Azon problemaznek, ha a számát nevét kérne el. Felesleges onfrusztlalas ez a hozzaalla.
2015. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy betegek vagyunk, de pl jobb csajt-pasit mindketten megnézünk. Sőt, ha a másik elszalasztaná, még szólunk is neki :D


Nem szemezünk, flörtölünk velük, csak amolyan családi programként stírölünk, aztán megbeszéljük, hogy "ennek milyen jó segge volt, láttad, " stb.


25n / 26f

2015. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!