Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házasságban ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban ha egy férfi megcsalja a feleségét nem csak testileg de érzelmileg is attól még szereti?

Figyelt kérdés
Eléggé elgondolkodtam ezen a kérdésen.Ha egy férfi nem csak testileg de érzelmileg is megcsalja a feleségét az a férfi szereti még a másikat?Összejárni valakivel hetente 1-2órára az egy dolog.de mikor napi szintű kapcsolattartás van.(viber sms,hivások) mikor a férj tud a szerető minden lépéséről és forditva ez már azért jóval több mint testiség.Ilyen helyzetben vajon ugyan úgy érez egy férfi a felesége iránt mintha csak sima szex lenne valakivel?
2015. máj. 25. 09:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

*vagy mikor a haverokkal megy sörözni és gúvad a telefonjára egész este


Ott vagy vele? látod? vagy csak te hiszed ezt, mert ha ez lenne annyira jó lenne a lelkivilágodnak...

2015. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok ott vele de olyan mintha ott lennék.küld képet selfit és hát megy az sms egész este
2015. máj. 25. 11:44
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz még sirdogálni.
2015. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Naív vagy ész szerelmes. Szerinted a feleségének mit ígért? És hány év kellett hozzá, hogy becsapja, megalázza? Ilyen embernek hiszel, ilyen ember ruházol fel olyan tulajdonságokkal amikkel nem rendelkezik. Az idődet pocsékolod és magadat csapod be.

Miért tetted fel a kérdést ha folyton mentegeted? Te nem hiszel neki, te hinni akarsz és ez nagy különbség.

2015. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

" nem vagyok ott vele de olyan mintha ott lennék.küld képet selfit és hát megy az sms egész este"


Kedves L!

Nagyon naiv vagy tényleg! Megbocsájts buta, ha neked ennyi elég ahhoz, hogy azt hidd ez már szerelem! Ráadásul nagyon ismerős a szituáció!

Ezt lehet szerelmesen is csinálni persze! Mint én tettem. De ez csak a része! Ez magában nem a szerelem. Mint irtam az #5-össel értek egyett. Magához akar láncolni. Soha nem lesz egy normális kapcsolatod, mert nem engedi. A kötelet ő tartja és csak annyira engedi lazára amennyitöl a kényelmét még nem félti!

Nem csak a feleségét csalja meg testileg, lelkileg de téged a szeretöjét is.

Amugy szerető sem vagy, csak mint irtam egy naiv tinilány! A szeretőség komoly dolog. A szerető nem ennyire felszines, hogy ilyen külsőségeknek bedőljön!

Azért lehet benneteket átverni, mert nem nézitek az összefüggéseket. Nem veszitek észre ha nem stimmel benne valami. Hogy üti két mondat egymát.

Ilyenkor ahelyett hogy elgondolkodnátok a segitő szándéku figyelmeztetésen, mindenki hūlye lesz számotokra. Hozzátok a felmentést az elöbb még lehordott pasi részére például. Magatokbol csinálva bolondott, mert ugye akkor miért panaszkodsz!

Engem kirugtak a baráti státuszbol az öszinteségemért, igazságérzetemért. Mert mertem szolni hogy a lány ne vegyen készpénznek mindent.

Az eszét használja. Te is inkább az eszedet használd gondolkodáshoz ne az érzelmeiddel gondolkodj!

Hidd el iszonyatosan lehet manipulálni egy szerelmes lányt!

Legalább te gondolkodj el ezen!

2015. máj. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
értem hogy mit mondasz és én is igy látom a helyzetet..és néha mégis van hogy vannak olyan dolgok..pl ez a kép készités is amit én pl nem csinálok nem csináltam stb..és nekem ez fura mert nem vagyunk olyan kapcsolatban és nem értettem eddig h miért csinálja.nah meg én egy szóval nem mondtam azt hogy én vagy ő vagy bármelyikünk is szerelmes lenne.ebben a helyzetben nem igazán lenne egy járható út a dolog igy én a részemről 100%ig ki merem jelenteni hogy nem vagyok szerelmes.és véleményem szerint ő sem.de én ilyen egy szóval se irtam soha hogy szerelem :)
2015. máj. 26. 09:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog elválni miattad.

Valamennyire szerintem szeret.

Ha a feleségét eléggé szeretné, vagy az nem lökné el magától, akkor nem csalná meg. Lehet, hogy a feleségével nem is fekszik le, max azért, hogy ne gyanakodjon.

37F

2015. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!