Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az új hóbort, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új hóbort, hogy párkapcsolatban a férfi nem szakíthat?

Figyelt kérdés

Ha nő szakít, akkor kilép egy tarthatatlan kapcsolatból.

Ha a férfi szakít, az egy mocskos disznó, aki csak kihasználta, aztán eldobta szegény nőt.

Most ez komoly?



2015. máj. 25. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem senki nem parancsol! Tutyi-mutyi vagy?
2015. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyenrol. Egy no is lehet szemet a partnerevel. Ha ilyenkor a ferfi kilep, siman meg tudom erteni.
2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez a kettős mérce. Jobb ha tudomásul veszed,hogy "amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek" (ahol Jupiter természetesen a nő). Különben is a nőknek mindenben igazuk van.
2015. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:
86%
Hol élsz, barátom,
2015. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy látom a környezetemben, hogy pont a pasik csücsülnek kényelmesen a rossz kapcsolatban. Mintha egy ki-az-áldozat verseny lenne. Aki kimondja, hogy vége, az a szemét.

Szerintem ebben nem lehet kihozni, hogy a férfiak vagy a nők a hibásak, egyszerűen az emberi különbözőségben van a megoldás.

2015. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a nő szakít, akkor is a férfi lesz az oka! Akkor meg nem tök 8?
2015. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a férfiak csak a szex kedvéért is elkezdhetnek egy nővel foglalkozni, és ha már kiürült az érdeklődésük a nő iránt, akkor jön a következő nő. Ez tart addig, amíg nem jön egy szerelem. - A nők meg - remélhetőleg - mielőtt elkezdenek valakivel járni, jobban meggondolják, hogy ez a férfi akár férjnek is megfelelő-e, és csak akkor kezdenek vele foglalkozni. Ezért ha ők szakítanak, az nyomósabb ok lehet.
2015. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szó sincs ilyesmiről. A szakítás mindig kényes téma akármelyik fél részéről van szó. És egy párkapcsolat kettőn áll, ha a nő nem vette észre, hogy a férfi nem szereti, mégis odaadta magát akkor a férfi vagy baromijól színészkedett és direkt átverte (ami szerintem ritka) vagy csak a nő annyira odavolt a férfiért, hogy észre sem vette, hogy a férfi nem veszi komolyan. Egy szó mint száz, szerintem ez nem így van ahogy a kérdésben le van írva.
2015. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!