Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a beteges hisztimmel?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon szeretjük egymást, de elég gyakran nem tetszik nekem valami és ha akaratlanul is, de elkezdek hisztizni. Például: nem szólok hozzá, keresek az övétől eltérő elfoglaltságot stb.


Nem tudom mit tegyek, nem akarok hisztizni és úgy veszem észre, hogy 1 és fél év után már kezdi ő is unni.

Próbálom magam uralni, ment is kb 3 hónapig a hisztimentesség, de valahogy megint visszacsúsztam és ott vagyok, ahol elkezdtem.


Szerintetek mit csináljak?


NEM KÉREK KÖTÖZKÖDŐ VÁLASZOKAT!!



2015. máj. 23. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Mivel régóta fennálló problémáról van szó csak szakember segítségével számíthatsz javulásra.
2015. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Semmit nem kell tenned. Vannak olyanok, akik hisztisek, és vannak, akik kevésbé azok. Ez van, te ilyen vagy. A párod gondolom már megtanulta kezelni, és ez jól is van így. Gondolom te is elviselsz tőle pár olyan dolgot ami nem tetszik, ilyen egy kapcsolat, senki sem tökéletes :)
2015. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem a számodra megfelelő emberrel vagy. Ragaszkodsz egy olyan emberhez, akit csak elfogadsz. szereted, de csak mint egy barátot. elvagy vele, mert nem vagy egyedül. Le kéne zárnod mindent magad körül, és egyedül lenni 1-2 évig.Utána meg türelemmel kivárni azt a férfit, aki hozzád való és nem megalkuvás miatt vagy vele, hanem mert beleszerettél.
2015. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg úgy viselkedni mint egy felnőtt nő?
2015. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
aranyosak a hisztis nők én mindig megmosolygom őket :D
2015. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? milyen gyakran találkoztok?
2015. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj el sürgősen szakemberhez.
2015. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 RRR ***** válasza:

szeretkezz vele amikor rád jön a hiszti

mindketten élvezni fogjátok

2015. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Egyetértek a 3assal. Azt még hozzátenném, hogyha mégis ragaszkodsz hozzá, hogy ha újra hisztiznél valamiért, gondolj arra, hogy mekkora a hiszti tárgya a szakításhoz képest. Biztos jobban megviselne ha szakítanaveled, mint az amiért éppen hisztizel. Rossz tulajdonság, én is ilyen vagyok de már megtanultam, hogy nem éri meg duzzogni ha szereted. Csak ha tényleg nagy a baj, vagy nagyon bánt valami akkor mondd meg neki, de semmiképp ne hisztizz mert azzal csak magad ellen fordítod.
2015. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

HAGYD ABBA!!!!

Vicceltem.


A hiszti nem egy tőled különálló dolog, hanem te magad vagy. Amikor rád jön, akkor gondolkozz el azon, hogy miért csinálod.


42F

2015. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!