Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna az, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna az, ha a párod veszélyes állatokat tartana otthon?

Figyelt kérdés
pl: kígyók, madárpókok, skorpiók
2010. febr. 26. 13:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Zavarna, nem érezném magam biztonságban.
2010. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nálam speciel van mindből, csajok nem bírják őket de meg lehet velük szerettetni én szeretem az ilyesféle állatokat és vagy elfogad vagy nem, nem könyörgök neki 16/F
2010. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ő maga a legveszélyesebb állat.
2010. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szeretem a veszélyes állatokat (macska, kutya, egér, pók, kígyó stb.) Bár veszélytelent tarthat (atka, hangya, légy, stb.).
2010. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Tudom árdekessen hangzik egy lánytól, de néha nekem is tetszenek az ilyen állatok. Ha Felelősségteljesen tartja őket részemről teljesen rendben van.

2010. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
árdekessen=érdekessen
2010. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát a pókot utlálom. skorpió határeset. a kígyót szeretném. azokhoz nyugodtan hozzáérek vagy bármi.

amúgy tőlem bármit, akár tiranoszauruszt is tarthat, amíg tőlem biztonságban elzárva van, addig nem zavar semmi. csak azt ne feltétlen akarja hogy én is szeressem az állatját, főleg ha mondjuk az egy pók.

talán azért szoktam így hozzá ilyenekhez, mert a legjobb barátnőm kiskorunktól állatbolond. arra is rávett hogy békákat fogdossunk a mocsárban, siklókat a vízben, egy óriás zöld lombszöcske egyszer megharapott miatta XD volt hogy pár napig egy egerészölyvet tartott otthon, van egy csomó madara és egy ocsmány nagy szőrös pókja is már évek óta. na az az egyetlen amihez nem érek hozzá és soha nem is fogok.

2010. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha ert hozzuk meg orvendenek is neki, mert igy le tudnam kuzdeni a felelmeimet...
2010. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Siklót, kígyót nem, mert azoktól rettegek, meg nem maradnék velük egy lakásban. Egyéb állattól nem tartok, ha tudja hogy kell tartani és azt is, hogy mit kell csinálni ha mégis baj van, akkor nem bánnám, max. nem nagyon simogatnám őket:)
2010. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát én tuti összefosnám magam és várnám a halált vajon mikor szabadul rám egy mutáns:D
2010. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!