Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tedd a szívedre a kezed! Elgondolkodtál már azon, hogy szakíts vagy elválj? Esetleg megcsald a párod?

Figyelt kérdés
Manapság nagyon ritkán látni boldog párokat, házasságot. Persze semmi sem lehet folyton öröm és boldogság, de mégis azt látom, hallom a környezetemből, hogy néhány ember hatalmas hazugságban él vagy csak játsza a süketet, vakot. Példa: régebben szinte hugomként voltam jóban egy lánnyal...neki lett vőlegénye (én mutattam be őket), majd gyereke. Huszas éveik elején járnak jelenleg is, nagyon fiatalok még. A pali anno kikezdett velem és konkrétan szexuális ajánlatot kaptam tőle online. Természetesen próbáltam helyretenni az agyát, de az volt a válasza, hogy: Te nem unnád meg, ha folyton csak csoki izü fagyit nyalogatnál? Az (ex)barátnőm ezt meglátta, mégsem dobta ki. Csupán annyit tett, hogy letöröltetett engem a vőlegénye oldaláról, mint ismerős. Hogy tudnak ezek után is normálisan élni ? Én nem tudnék, felfordulna a gyomrom. Jójó, értem én, hogy gyerek meg a srác dolgozik, de akkor is. Én nem tudom elképzelni, hogy akit szeretek azt lecseréljem egy éjszakára és jobb legyen utána a kapcsolat. Van ilyen? Otthon puszi-őiszi szeretlek, mással egy gyors numera, majd haza és minden jobb és szebb a párunkkal. Se lelkiismeretfurdalás, se balhé. Pusztán kiváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről és van-e valakinek ilyen problémája/tapasztalata.
2015. máj. 27. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neha mikor ugy erzem eltavolodunk egymastol, elalmodozom magamban a valast(hazasok vagyunk), almodozasom nagy kozepette annyira beleelem magam, hogy elkezd hasitani a szivem... Olyankor mindig megyek s atolelelm, s erzem a szeretetet... szoval valasra gondoltam mar, de csak ilyen formaban. Megcsalas pedig csak annyiban fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne egy novel.... 25N
2015. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szakítás: persze, hogy gondolkodik az ember néha ezen, főleg ha valami nem stimmel, vagy csak szabadságra vágyik.

Megcsalás: hát nem tom, én ha kapcsolatban vagyok, azért kattognak ilyenek a fejemben nő létemre. Ennek oka, hogy nagyon könnyen meg tud nekem tetszeni valaki. Ez nem jelenti azt, hogy meg is teszem persze, a kapcsolat komolyságától és az érzéseim komolyságától függően nyilván nem tenném.

2015. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszer elgondolkodtam a megcsaláson. Kísértett egy darabig, álmaimban is előjött, meg amúgy is fel-felködlött bennem. De csak gondolati szinten, gyakorlatban sosem tennék ilyet. :) Így is utáltam magam érte.

Jó jelzés volt, hogy ideje véget vetni az adott kapcsolatnak.


Jelenlegi párom mellett hasonló sem jut eszembe.

25N

2015. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szakításon egyszer gondolkodtam már ,mert úgy éreztem kissé unalmas lett a kapcsolatunk és a félév hangulata is közre játszott a hangulatomban (még fiatalok vagyunk, gimnazisták). Tehát igen ,gondolkodtam rajta ,ekkor arra jutottam hogy nem azzal van gond hogy nem szeretem ,mert még mindig ugyan úgy oda vagyok érte ,csak a kapcsolatunk tartalma nem volt ínyemre. Ezért elmondtam neki ,hogy nem érzem magam túl jól ,megbeszéltük. Azóta rengeteg közös programot ,érdekes dolgot élünk meg minden találkánál és sokkal boldogabbaj vagyunk mind a ketten.

Megcsalásra egyértelműen nem gondolunk , nem nézünk meg más embereket egyiken sem (kicsit hihetetlennek hangzik a fiú részéről ,de idővel rá kellett jönnöm ,hogy tényleg nem néz más lányokra). Ha valaki ráun a csokifagyira , akkor nem az a legjobb neki. Ha az a kedvenced nem unasz rá.

2015. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!