Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszacsábítsam az exemet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszacsábítsam az exemet? Bővebben lennebb.

Figyelt kérdés
ez egész úgy kezdődött,hogy a volt pasimmal összeakart jönni egy csaj akiről én nem tudtam,hogy érez valamit a srác iránt,és mivel nagyon szerettem a pasit és ő is engem összejöttünk.Elág sokáig jártunk,és ez a csajnak nem tetszett,mindenki előtt mocskolt,hazugságokat talált ki,és amikor csak alkalma volt rá próbált a volt pasim közelébe kerülni.Addig addig hogy valami olyat mondott a pasimnak hogy megcsaltam és már nem olyan volt a kapcsolatunk mint azelőtt.Végülis szakitottunk és csaj kihasználva az alkalmat,járni kezdett a pasival...A srác azután is irogatott üzeneteket meg minden és én még most is szeretem.Szerintetek visszaszerezzem az exemet,és visszaadjam mindazt amit a csaj ellenem tett?
2010. febr. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha leakarsz jutni a csaj szintjére, akkor tedd azt! Én személy szerint nem ajánlom.
2010. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
próbáld meg visszaszerezni. de ne alacsonyodj le annak a csajnak a szintjére szerintem így is lesz elég baja a újra összejöttök. a pasi meg ha szeret téged akkor dobja a másik csaj.
2010. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha szereted, szerezd vissza!

a csajt meg hagyd békén, ha jobbnak gondolod magad nála!

2010. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
itt nem a bosszú a lényeg, hanem a szerelem, ha valóban szerelem volt!
2010. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!