Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek varjak ra? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek varjak ra? Akar engem? Lennebb bovebb magyarazat.

Figyelt kérdés
BEvalltam neki,hogy szeretem.Azt mondta ois akar engem de kert nehany napot,hogy lezarja a multjat.s aztis mondta,hogy tudja h ez nekem is nehez mertg en szeretem ot.o nem szered,de nagyon kedvel.a multjat lezarja ertem.ezt mondta,es mar beszeltunk arrol i h szex meg ilyenek.es azt mondta h o adiig nem fekszik le velem aig en nem akarok mert normalis,hogy az igaziira varok.o 17 en 14vagyok:)segitsetek.
2009. dec. 9. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg helyesen írni.

2. Egy nő van annyira büszke, hogy nem fut egy fiú után.Én aztán biztos nem mondanám meg valakinek, hogy szeretem és miután azt mondja, hogy várjak rá, várnék. Szerintem ez megalázó, az meg pláne az, hogy erre azt mondja, hogy "kedvel". Pár nap alatt nem lehet múltat lezárni.

3. 14 évesen ne a szexen járjon az agyad, mert nem vagy r érett. Pláne, ha nem is jársz vele.


20L

2009. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyen valaszokay vartam.am meg siettem azert helytelen.az ilyen valaszokert kinyalhatod a seggem=))
2009. dec. 9. 16:26
 3/17 anonim ***** válasza:

14 vagy. és szexelni akarsz egy 17 évessel. a 17 éves meg a múltját le akarja zárni előbb.

figyi, sztem ez egyszerű. nemakar tőled semmit, túl fiatal vagy neki. és sztemis. túl fiatal vagy. ha mindenáron kapcsolat kelll, ne egy 17 évessel kezdj.

2009. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 ev nektek sok?:))hat az okorba szuletteteke?
2009. dec. 9. 16:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Kicsikém! Biztos, hogy csak a sietség az oka a csodás helyesírásodnak? Ne a szex járjon az eszedben, inkább az iskola, a tanulás. Nagyon gyerek vagy te még ehhez, látszik az első kommentedből is. Ha felteszel egy kérdést, előfordulhat, hogy olyan választ kapsz, amilyet nem szívesen olvasol.
2009. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Engem ne szoliits kicsikednek.jol elvagy magaddal.nemaze irok kerdeseket,h. lehurrogjanak hanem h tanacsot adjanak.es a tanacs nem egyenlo a lenezessel.idiota.
2009. dec. 9. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
"nem azé"? hi-hi-hi
2009. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondolkozz el. Ezt mind tanács, de ne várj kedveskedőt amikor te nem látod, hogy baj van a kérdéseddel. Nem, az nem normális, hogy egy fiú azt mondja, hogy várjál rá de már a szexet tervezi veled. Nem érzed mennyire lealacsonyító? Velem meg ne személyeskedjél, mert attól, hogy nem gondolkoztam azon, hogyan k*ratom meg magamat 14 évesen és van bennem minimális büszkeség (nem sétálok oda egy fiúhoz azzal, hogy szeretem), valószínűleg attól tisztelnek a fiúk és ezért nem vagyok egy kis ribanc 20 éves koromra még akkor sem, ha szerinted ettől az ókorban élek.
2009. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem, nem a 3 év a sok....ha 18 lennél, nyugodtan járhatnál egy 21 éves fiúval, semmi gáz.

de te 14 vagy, könyörögöm.....egy 14 és egy 17 éves között olyan eltérések vannak, mint egy 18 ésegy 30 éves között. ég és föld a különbség. nekedmég babáznod kéne....

2009. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudjatok,mit?inkab tanacsot kerek nagyanyamtol:))babazzatok ti.na Csohh"
2009. dec. 9. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!