Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A környezetemben senki sincs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben senki sincs, akivel összejöhetnék. Interneten működhet a dolog ilyen fiatalon is?

Figyelt kérdés
16/f, és nem vagyok csúnya szerintem
2010. febr. 26. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem éri meg szenvedni.
2010. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
első: de élőben senki sincs,akivel összejöhetnék, direkt mondtam :'(
2010. febr. 26. 16:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy! :D Az összejövésről beszélek. Azt hagyd.
2010. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ja értem

de magányos vagyok... :/

2010. febr. 26. 17:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is, de mivel fiú vagyok, nem ajánlom fel, hogy ismerkedjünk. :D
2010. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam rá b.szki XD
2010. febr. 26. 17:05
 7/18 anonim ***** válasza:

Akárhány éves lehetsz, a saját tapasztalataim alapján interneten nem fog összejönni.

De mi az hogy nincs a környezetedbe senki akivel összejöhetnél?

Suliba nem jársz? Ott csak vannak nőcik. De ha mégse akkor menj el valahová, diszkóba, moziba, menj el futni, az önbizalmat ad.

2010. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Suli: a random leszólítgatás nem az én stílusom, az osztályban pedig minden jó csak foglalt

Diszkóba, buliba nem járok, nem szeretek

Futni pláne nem, mert tesiórán focin kívül UTÁLOK mindennemű testmozgást (de kövér nem vagyok xP)

Önbizalmat pedig van aki táplál belém - egy jó csaj, aki kedves meg minden, de Bp.-en lakik

2010. febr. 26. 17:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Simán működhet. :) Megnézhetlek? Csakmert írtad, hogy nem vagy csúnya, és kíváncsi vagyok. :)


Amúgy ne aggódj, simán találhatsz bárkit, de a távkapcsolatok nem mindig működnek.

2010. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocs visszavonom! Azthittem csaj vagy.


Randivonal.hu love.hu Persze kemény erőfeszítések kellenek majd. :)

2010. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!