Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy Fiú aki azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monstergirl16 kérdése:

Van egy Fiú aki azt mondta hogy később talán összejöhetnék de nem szeretném vele megszakítani a kapcsolatot szóval miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
van egy Fiú aki nagyon bejön nekem és ezt el is mondtam neki.azt mondta hogy gondolkodik rajta és lehet hogy többet szeretne mint barátság másnap aztmondta hogy haggyuk az egészet és megkérdeztem hogy később arra aztmondta hogy talán egy kis idő múlva,de ez neki így most nemfog menni.megkérdeztem az egyik ismerősömet hogy a kis idő az mennyi lehet egy fiúnál,mert bizonytalan voltam, erre választ is kaptam.utána elmondtam ,hogy melyik fiúról van szó ő aztmondta hogy rokona és ha találkozik vele akkor beszélget vele rólam meg Róla nagyon bizonytalan vagyok ebben az egészben segítsetek!!:):)
2010. dec. 25. 17:50
 1/6 Moszuke ***** válasza:
100%

hm látom nem csak a fiúk nem fogják fel, hogy mikor mondanak nekik NEMet, hanem a lányok is:)

ez jó.. már kezdtem félni, hogy csak mi vagyunk ilyen hülyék:D

22/f

2010. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talonban vagy..
2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, és tudd, hogy egy évet vártam, de sehol semmi, és utána le sem voltam sz*rva, csak barátok vagyunk azóta is, s nyaranta mindig összefutunk a többi haverral, ennyi. Ne várj rá, keress mást, bármennyire is nehéz.:)
2010. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha más lehetőségek is kínálkoznak, ne utasítsd el őket egy talán majd egyszer miatt az ő részéről.
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)de már mindegy kiderült hogy egy barom ahogy azt a barátnőim mondták az elején de mondtam hogy én talán megváltoztathatom de hát nem így lett:(:'(
2010. dec. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!