Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha nem akarok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem akarok így tovább élni?

Figyelt kérdés

Mindketten 125 ezret kapunk. Ha kifizetem a részemet a kajából, a tandíjat, a bérletet marad összesen 80 ezer. A párom elvárja, hogy félretegyük az egész 80 ezret a közös jövöre. (Lakás meg ilyenek)

De én egész életemben szegény voltam, életemben elöször vannak saját ruháim, nem akarok visszazuhanni.

Szerinte ha eddig kibírtam èhezve, fázva, szakadtan, akkor kibírom a jövöben is, 10-20 év múlva jobb lesz. De nem 40 évesen akarok boldog lenni, hanem most.

Mert hogy most vettem magamnak néhány új ruhát, 3-5 évig biztos nem kell semmi új, azt a 2-3 ezer forintot meg ami az alap higéniára kell, megkaphatom havonta.

Próbáltam, hogy legyen 20-60 arányban, de nem egyezett bele. Mert hogy minden forint számít. Ö nem rak fére, mert hogy neki nem marad.

Nem akarom ezt csinàlni :(


2015. máj. 29. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Az egy pozitív dolog hogy gondol a jövőre és igaza van. De viszont próbáljátok megbeszélni. Azért ennyire ne legyél szomorú...
2015. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktorvarga ***** válasza:
91%
zavard el,hülyének néz
2015. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Küldd el a rohadt büdös p_csába a párod!
2015. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem rak félre, de tőled elvárja?

Hagyd ezt a nőt a fenébe, kihasznál és azt várja, hogy majd te eltartod a jövőben. Ha 60-at teszel félre havonta, szerintem akkor is jól kijössz pár év múlva, nem kell ennyire radikálisnak lenni. Légy boldog. Ha csak nélküle tudsz, akkor úgy!

2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kezdj másik életet
2015. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

ha meg elbaszná az egészet az lenne baj :D


hülye aki gondol ilyen fiatalon a jövőre hány évesek vagytok? 3 év múlva se biztos hogy együtt lesztek,minek ez a spórolásos marhaság??

2015. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanannyit kaptok a párodnak miért nem marad pénze?

Ő fizeti a rezsit egyedül?

Mire megy el a pénze?

Ha nem vagytok házasok,nem neki kellene beosztania a te fizetésed.

Itt valami bűzlik...

2015. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél ruhát, én is ezt csinálom. Egyszer vagyok fiatal. Gyerek és fiatal tini koromban, huszonévesen is mindig görcsösen beosztották a pénzem -most magamra keresek és most akarok ruhákat venni -nem 65 évesen!
2015. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Félretenni a közös jövőre?

Közös jövő? Vele? Na ne viccelj...

10-20 év múlva jobb lesz? Anyagilag lehet, de amúgy lóf@$zt lesz jobb, ugyanúgy huszadrangú leszel ebben a kapcsolatban.

2015. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből kijönnél egymagad? Nem kell neked ez az anyáskodás, hagyd inkább, majd lesz másik.
2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!