Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok tovább csak a szeretője lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve tart a kapcsolatunk a pasival, nagyon szeretem, minden szép és jó, csak egy baj van, de az nagy... felesége és gyerekei vannak. És eszébe sincs elhagyni őket. Eleinte ez nem zavart, mert azt gondoltam, hogy úgyis el fogom tudni csábítani, de ennyi idő alatt már rájöttem, hogy ebben a kérdésben nagyon határozott. Persze megértem, hogy nagyon fontosak a gyerekei és ott akar lenni, amikor felnőnek, és tudom, hogy önző vagyok, de nagyon fáj, hogy nem lehet az enyém. Próbáltam vele szakítani, de pár hétnél tovább nem bírtam nélküle. Teljesen tanácstalan vagyok...
2012. okt. 9. 13:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Most erre milyen választ vársz?? Nem akarsz a szeretője lenni tovább, de miattad nem fogja elhagyni a családot.. Mit tehetnél? HOGY BÉKÉN HAGYOD, ÉS NEM TÚRSZ SZÉT EGY CSALÁDOT!!!
2012. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

nem sokat tudsz tenni. igazából két verzió van.

az egyik, hogy maradsz ebben a státuszban, és reménykedsz még jó sokáig.

a másik, hogy elhagyod.


van másik kettő is. ezek a gerinctelen verziók:

ultimátumot adsz (valószínű szakítani fog)

elmondod a feleségének és kiborítod a moslékot. vagy elhagyja a felesége vagy nem, és akkor a pasi még utálni is fog.


nekem több lehetőség nem ugrik be.

2012. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
az elején át kellett volna gondolnod és ugy belekezdeni, ebből nem jöhetsz ki jól, szerintem
2012. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 menta34 ***** válasza:
100%

Szerintem keress magadnak másik férfit!

Őt meg felejtsd el, vagy ha kell tartsd meg szexpartnernek, de több sosem lesz.


Aki mondta itt, hogy a feleséggel beszéljen az egy totális idióta! Mégis, mit a szart remél cserébe az aki tönkreteszi más életét? (válás, vagyonmegosztás, gyerekek meghurcolása, stb.) hogy majd csendben bólogat a pasi? lószart! ilyenkor bármi benne van a pakliban, az egészen-egészen komoly bosszú is. (én azt tenném:P) Megér annyit? szerintem nem. Pláne, hogy haszna nincs, hiszen ezután nem lesz övé a pasi, ki a francnak kéne olyan nő, aki a legalapvetőbb megállapodáshoz sem tartotta magát...

2012. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazat kell hogy adjak neked,tényleg nagyon önző vagy,ott vannak a gyerekei,akiknek apára lenne szükségük,akire felnézhetnek.Na de nem csak te vagy a hibás,apucira sajnos nem nézhetnek fel,mert épp egy ribizlivel kúrogat.

Bocsánat,de az én szememben nem vagy több egy mocskos nőnél.

Ha az apának meg maradt valami a gerincéből,akkor természetesen a gyerekeket fogja választani,és mivel a felesége az anyjuk,befejezi a félre kúrogatást.

Te mint írtad,tudtad hogy mi a szitu,nem kellett volna kikezdeni vele,hanem keresni egy egyedülálló pasit.

Most lehet jön a "de hát nem boldogok!" válsz!

Édesem!

Ilyenkor,egy kis numeráért folyton ezt mondja a pasi!

2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha a pasi,mégis téged választana,amit kizártnak tartok,te meg továbbra is zaklatod,akkor elmondom mit csinálj!


Fogsz egy ásót,odaadod a pasinak,hogy ássa el magát,te meg

szépen mellé fekszel!

2012. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Keress valaki mást... Lehet, hogy a feleségével tényleg nem jó a viszonyuk, de a gyerekei életét ne tedd tönkre!

Vagy persze vársz addig, amíg felnőnek... Ez se szerencsés megoldás, de te tudod.

2012. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Kurv@
2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A többi Hozzászóló felvázolta előtted a lehetőségeidet - Te mindenféleképpen vesztesz. A végkimenetel azon múlik, hogy már elnézést, de mennyi maradt meg a gerincedből ("azt gondoltam, hogy úgyis el fogom tudni csábítani"). Ha vele maradsz, szenvedni fogsz, ha borítasz, még meg is gyűlöl. Ha szakítasz és szépen csöndben lelépsz, egy idő után elmúlik a fájdalom, és találsz mást, hidd el. Remélem, egy életre megtanultad a leckét, hogy nős férfival ne kezdj! Tudod, ezeket hívják rib@ncnak, és gondolom, Te nem akarsz az maradni. Mellesleg legyünk őszinték, zsák a foltját - remélem, nem azért szereted a pasit, mert annyira határozott. Lóf@szt. Egy gyáva és gerinctelen féreg ő is. Lehet, hogy szereti a gyerekeit, sőt, valószínű, de ugyanakkor nem akarja lejáratni magát a szemükben, hogy mekkora patkány, és azért a házi tűzhely melege is jól jön, no meg az asszony bájai, ha Te már nem leszel. Nem vesztené el a biztosat a bizonytalanért. Ilyen "férfi" kell neked? Biztos? Honnan tudod, hogy ha a tiéd lenne, esetleg a Te gyerekeidnek lenne az apja, Téged nem szúrna hátba? Gondolkozz el ezen, bár ilyenkor úgysem tudsz.

26/F

2012. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

4.

nem mondtam, hogy beszéljen a feleségével. megkérdezte, ilyenkor mit lehet tenni. leírtam az összes lehetséges alternatívát. mivel nem a véleményemre volt kíváncsi. az egyik lehetőségként ezt is írtam, igen, de a "gerinctelen" verziók közé.

2012. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!