Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy az óvónő barátnőm 3 hónapig prostituált volt? Ki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Azért csinálta, mert a szülei nem tudták támogatni és a fizetéséből már nem tudott volna fenntartani egy albérletet. Ezért elhatározta, hogy egy kisebb panellakás árát össze hozzá. Folyamatosan az jár az eszembe, hogy legalább 300-350en megdugták, mivel napi 5 vendéget vállalt, mert nagyon szép és friss volt a piacon s hétvégén is dolgozott. Azóta mióta kiderült, nem tudtam lefeküdni vele. Próbálkoztam, de lelankadtam, egész egyszerűen elhidegültem tőle… 10kg-ot fogytam. Alig eszek.
2015. máj. 29. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek sikerül ezt elfogadni
2015. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavarna, de azért egy szűrésre elküldeném.
2015. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%
Engedd el.
2015. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz ügy,de gondolj bele,ettől ő rosszabb ember nem lett.

Óvónő? Nem hangzik rosszul.

Gondolom ő mondta el,ami becsülendő.

Egyet tehetsz, próbáld meg elfogadni, ha nem megy,akkor sajnos el kell egymást engednetek,mert a jelenlegi állapot senkinek sem jó.

2015. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

az ilyen foglalkozik gyerekekkel? a kezét eltördelném.


amúgy "jó" nőid vannak,szó szerint összeszedted :D

2015. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudja ezt mindenki elfogadni.

Mi van ha gyereketek lesz és ott jön ki ahová 300 farok bement?

Szerintem szakíts.


L20

2015. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Más dolog megérteni és elfogadni. Te szeretnéd megbocsátani a múltját, de lassan rámegy az egészséges is, a párkapcsolatod is. Az őszinteségét becsülheted, de ez annyira elég, hogy korrekt módon szakíts vele. Nem azért kezdte el, mert olyan nagyon rá volt szorulva, hiszen célzottan egy lakás árát akarta összehozni. Ami könnyen jött, az áldozatokkal jár. Biztos lesz olyan férfi, aki annak kezeli, ami, nem fogja zavarni a múltja. Mondd, te mit választanál, albérletben a barátnőddel, aki nem dolgozott prostiként, vagy megérte a dolog, hogy összefeküdte a lakás árát? Mert ha az első verzió tetszene jobban, akkor nem egyezik az értékrendetek, jobb, ha mihamarabb különváltok.
2015. máj. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Menj el néhány prostihoz. Azok is emberek.

Beszélgess elvállt emberekkel, akiket kiraktak a lakásból amibe az asszony egy téglát nem vett.

2015. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Elore bocsatom, nekem ez a kerdesed kamunak tunik, kapasbol van benne ket sztereotipia...

Maskulonben ha valaki ugy dont, hogy odaadja a testet idegen embereknek, az mar feltetelez egy olyan lelki beallitottsagot, amilyen emberrel en spec. Nem tudnam elkepzelni az eletem. A panellakas nem tul nemes cel, ami igazolja ezt a tettet. Gondolj bele, hany fiatal lany keccsol gyarakban, neadj isten tovabb tanul, hogy egyszer lakashoz jusson. Es megsem ku.valkodnak, hnem dolgoznak.

2015. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

9-es.

Egy volt prosti nem lehet őszinte,empatikus,segítőkész,megbízható, intelligens... Stb.

Lehet más az értékrended, de ne úgy beszélj már róluk, mintha egy másik fajhoz tartoznának.

Nekem nem az dönti el egy ember milyenségét,hogy hány faxt fogott életében a kezében.

Vannak itt olyan arcok, akik véresszájjal bírnak magyarárázni, mert vki elszív havonta 2 füves cigit,meg a másik ez a prosti kérdés, hogy ha vki x emberrel lefeküdt, azt máglyárakell küldeni....komoly arcok vannak itt néha:D

2015. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!