Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerül engem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül engem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal smároltunk egy buliban.Előtte nagyon jóba voltunk,de azóta kerül,hozzám se szól,de sokszor rajtakapom ahogy néz.ilyenkor elkapja a pillantását,de aztán egy pillanatra megint rám néz.
2010. febr. 26. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves? 14?
2010. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17
2010. febr. 26. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
furcsállom ezeket a kérdéseket:D mer nem egyszer smároltam részegen haverommal és semmi külön dolog nem történt másnap ugyan úgy beszélgettünk mint eddig:D
2010. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt nem csak egyre gondolok hanem különbözőkkel csokolóztamXD
2010. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eddig mással én is így voltam.de vele nem.ezért nem értem h mivan:S
2010. febr. 26. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg három lehetőség ugrik be... vagy azóta zavarban van a dolog miatt, vagy bejössz neki ezért viselkedik így... vagy szeretné elfelejteni a dolgot, azért van zavarban, de ezt már nem tudni, inkább a jól esett neki, és nem szeretné ha ennyi lenne szitu áll fenn szerintem. Mindenesetre úgy gondolom jól esne neki, ha megkeresnéd, és megbeszélnéd vele ezt a dolgot. Nem mindenkinek olyan természetes, hogy bárkivel smárol, aki az útjába kerül! :S
2010. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem esik le. Éppen azért kerül, mert neki az a csók sokat jelentett.. lehet hogy már egy jó ideje tetszel neki. És most össze van zavarodva, hogy vajon miért is történt meg az a csók. Szerintem beszéld meg vele.
2010. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva gondolom, hogy jelentett neki valamit, és azért kerül, mert nem tudja, hogy most mihez kezdjen. Szerintem várj, ne tégy semmit, mi ő el nem dönti ,hogy mit akar.
2010. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de nem vagyok olyan szép szerintem,hogy akajon tőlem valamit....:(
2010. febr. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!