Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős ffit szeretek (43). Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős ffit szeretek (43). Azt mondja el akar válni. Szeretném ha lefeküdnénk. Ő nem akarja, nem akarja megcsalni a feleségét. Azóta kerül engem, mondta h öreg hozzám, és h. keressek mást. Vajon megijedt és ez kifogás v a feleségével akar maradni?

Figyelt kérdés
A férfit több éve ismerem.Én 29 vagyok.Nekem is van párkapcsolatom (9éve),de már nem működik.Egy ismerősétől is azt hallottam,h állandóan csak veszekednek a feleségével,a nő viszont nem akar válni,mert a férje tartja el.A férfi azt mondta nekem h már csak a gyerek miatt vannak együtt viszont állandóan simogat engem, azért nem értem..
2010. júl. 10. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

ribanc vagy.

ha van hozzá lelkiismereted akkor csináld.

2010. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Tisztelet a férfinak amiért nem megy bele.Tőled nem szép amiért foglalt pasira hajtasz.Ha a feleségével akar maradni ahhoz neked semmi közöd, és igaza van keress valaki mást.A dontését meg fogadd el mert így legalább nem hülyít évekig!!!
2010. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne ribanc? Az érzéseknek nem lehet parancsolni...

Egyáltalán nem értem, ha téged simogat, miért mondja, hogy keress mást...

Megértem, hogy a gyerek miatt esetleg nem akar kapcsolatot veled, ez szép dolog tőle, de ezt sokáig úgy sem fogja bírni... Most itt lenne a lehetősége (itt vagy neki te), léphetne...

Szerintem: "Csak várj... Várd ki míg rájön, hogy Rád van szüksége, mert rá fog jönni..." ;-)

2010. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Nehéz ügy. De nem reménytelen.Szerintem csak nem szeretne bonyodalmakat a srác. Főleg, úgy hogy Te 29 éves vagy, Ő pedig negyvenhárom. Beszéltél az érzelmeidről??
2010. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Mi a jobb? Az, hogy továbbra is a feleségével házasságban magányosan, vagy új életet kezd? S, szerintem nem egyértelmű, hogy a férfi nem ment bele, mert azért kialakult valami. Szex nem volt. Na és...? Szóval ha valami nem működik, akkor váltani, kell. Miért áldozná fel akárki is magát egy másik emberért? Minden kapcsolat egy bonyolult, s sajátságos dolog.Nem szabad felszínesen, indulatból véleményt mondani.
2010. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk erről már sokat, azt mondta h nem akar egyikünknek se rosszat, viszont én úgy érzem h csak le akar koptatni mert azóta nagyon hanyagol. Egyáltalán nem érzem magam ribancnak mert ő kezdett ki velem.. (és a jelenlegi páromon kívűl még nem feküdtem le senkivel) Ő eleinte állandóan meg akart csókolni, viszont amióta én akarom visszavonulót fújt..
2010. júl. 10. 16:16
 7/23 anonim ***** válasza:
16.08-as vagyok. Saját tapasztalatról beszélek,így tudom ,hogy milyen helyzetben van a ffi.
2010. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez nem egyszerű ám! Én is tapasztalpól beszélek, s szerintem, illetve remélem mindenki. Házasságban élek, magányosan. Jó? Nem jó! A páromnak jó? Nem jó! A gyereknek,vagy gyerekeknek, jó? Nem jó! Akkor kinek, jó? S, miért jó? Az csattanó az, hogy még együtt vagyunk. Tökre nem jó, s teljesen másra vágyom, s szerinte Ő is, de együtt vagyunk. Nem is értem...:-) Bonyolult ez nagyon!De mindegy. Fura, s ha visszavonulót fújt, akkor miért ugrasztott bele? Nem tudom a körülmények részleteit...Bonyolult lenne, hogy együtt legyetek? Hol ismerkedtetek meg? Hogyan kerül?
2010. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért bánt mert én sokáig nem akartam vele foglalkozni, de nagyon rámenős volt. A páromnak és nekik is közös a lakás, össze kellene költöznünk. A gyerekének is bemutatott és a feleségének is... Én csak azért gondolom, h nem szeret mert azóta ő egyáltalán nem keres.. ha hívom nem veszi fel és az üzeneteimre sem válaszol.. és rosszul esik
2010. júl. 10. 16:31
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor Ő valami rokon? vagy a család barátja? Hogyan kell össze költözni? De végül ha ezt azért írod, hogy ennyire vagytok már, hogy nyomulsz, s rád sem bagózik akkor lehet inkább felejtős a dolog. De a nyomulás része az mindenképpen legyen felejtős.
2010. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!