Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámulja meg a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulja meg a többi lányt a barátom?

Figyelt kérdés
Még dicsekszik is vele. És ha szólok érte, rögtön leharapja a fejem!
2015. jún. 3. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy miért bámulják meg, azt neked kell tudnod. Dicsekedni azért dicsekszik, mert önbizalomhiánya van, vagy mással nem dicsekedhet.
2015. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem vak és mi az h dicsekszik vele? Ezt h kell elképzelni? Így:"bibibí most x lányt megbámultam"???
2015. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak elmondja hogy beszélgettem a haverokkal, és jöttek-mentke a csajok, én meg néztem őket, ki látszott majdnem a seggük is...
2015. jún. 3. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Házasságnál is az ember csak hűséget fogad, vakságot nem!


Lehet így tesztel, hogy mennyire vagy féltékeny, és rendezel-e jelenetet emiatt. A hisztis nőket senki nem csípi, lehet ez akarja kideríteni, mennyire vagy az.


De az is lehet, hogy csak szimplán megunt, csak nem ő akarja kimondani a végszót (ergo nem tökös férfi). Ha lenne töke, vállalná ezt is.


Mondjuk így látatlanba elég nehéz, millió egy oka lehet. Ezek jutottak eszembe pasiként így hirtelen. Teneked kell ismerni, milyen.


27/F

2015. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, azt várja, hogy szóljál miatta. Éreztesd vele egy kicsit jobban, hogy szereted, félted, nem akarod elveszíteni stb. :) Vagy szimplán csináld te is ezt, majd észhez tér tőle.
2015. jún. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Lehet csak szimplán faragatlan és bunkó.

Mert alap, hogy megnézünk más lányokat is, még jó, de elég komoly faragatlanság ezt ecsetelni a párunknak, ha láthatóan ez őt zavarja. (nem mindig van így, van amikor kifejezetten beszédtéma ez a pároknál, de többnyire zavarja a másikat)


Szóval megnézni lehet ezzel gond nincsen, de nem illik kibeszélni a másiknak ha ez zavarja.

Ha esetleg nem vette a jeleket, hogy ez neked nem oké, akkor ideje szólni neki, hogy nézze, de ne mondja.

2015. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezzel szeretné érzékeltetni, hogy örülne ha te nem vennél fel ilyen fenékmutogatós nadrágokat, anélkül, hogy utasítgatásnak tűnjön. Vagy csak kicsit tapló, esetleg ki akar csikarni belőled valami féltékenységet vagy egyéb érzelmi reakciót. A bámulás meg önmagában tök természetes.
2015. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én nem hordok olyan ruhákat, nem vagyok k.urva. lehet pont ez a baj... ha én is vennék, engem is bámulna a többi pasi. talán akkor észbe kapna.

féltékenynek meg így is eléggé az vagyok. ezzel még pluszba rátesz. nem tudom miért kell minden csajt megnéznie, aki szembe jön az úton.

2015. jún. 4. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!