Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet köztünk több barátságnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk több barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, 37 éves, én 45.Egy éve lettünk nagyon jó barátok, de nincs köztünk semmi, mindenhova együtt járunk, kirándulni, nyaralni, hetente többször átjön, a karácsonyi ünnepeket is együtt töltöttük, stb, mégis ha arról van szó, hogy vmi történhetne, hárit. Hogy akkor nála leszállna a köd, én meg pár alkalom után kidobnám, az meg nagyon megviselné, elveszíteni nem akar

.ez szerintetek igaz lehet, vagy kamu?



2015. jún. 4. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél attól hogy ha ez a barátság kapcsolattá alakul,megromlik minden.Azért fura hogy nem közeledik hozzád testileg,és még nem történtek ilyen dolgok.Lehet szexuálisan van valami gondja,és ezzel leplezi.
2015. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is.. Kb 8 éve nincs barátnője, akiket össze szedett, egy két hét után kidobták.. Hogy "szedje össze magát " mert így soha nem lesz senkije.
2015. jún. 4. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg igazi férfi barátnak, az nagyon ritka, hogy valaki ilyen és nem akar tőled semmit. Pasit meg szerintem szerezz máshonnan. 37/F
2015. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már két kapcsolat nem jött össze miatta... Úgymond... Mert nem hitték el, hogy csak barátok vagyunk. Ugyanis ha rákérdeznek ,hogy a "csaja" vagyok e,mindig azt mondja, hogy igen
2015. jún. 4. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
És te ezt hagyod? Mond meg ha nem akar járni veled, ne riasszon el másokat sem.
2015. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami stikli van a dologban. Impotencia, mikropénisz, vagy hasonló turpisságra gondolok, ami miatt fél a komolyabb kapcsolattól.

Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy sokkal szerencsésebb lenne az ő javára 8 év, ha komolyra fordul, mert néhány év múlva nagy, és egyre nagyobb eltérés lesz a libidótok közt.

2015. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A helyzet a libidóval, amit tudok : nem igazán az a tipikus férfi.. Nincsennek kalandjai, kb 1 éve nem volt senkivel.. Tudnám.. Mert probáltam rábeszélni hogy szedjen fel vkit, azt mondja, jól van ő így, ahogy van.. Fura...
2015. jún. 11. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!